Lista produktów marki Boon

Boon - Produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów, nie zawierających Bisfenolu A.  Każdy produkt Boon niesie korzyści i praktyczne rozwiązania  dla rodziców, ułatwiając im codzienne obowiązki przy opiece i zabawie.

Amerykańska firma Boon powstała w 2004 mając na uwadze dobro dziecka i jego rodziców. Nowoczesne rozwiązania i proste, oryginalne wzornictwo cieszy się duży  powodzeniem produktów również w Europie.

Zabawki do kąpieli dla dziecka

Czas kąpieli to nie jest zwykła zabawa, to niesamowita przygoda! W ofercie mamy rurki do przelewania wody, wędki do wody dla dziecka, podbierak do wody oraz Głodnego Wieloryba!

Żabka organizer do wanny dla dziecka 

Żaba mocowana jest do ściany, zatem nie zajmuje miejsca na półkach czy wannie. Poręczny, zdejmowany koszyk z uchwytem pozwala z łatwością wyłowić, a następnie przepłukać, wysuszyć i przechować kąpielowe zabawki.

Suszarka do butelek dla dziecka GRASS

Suszarka do butelek GRASS to nie tylko rewelacyjna ozdoba każdej kuchni, ale przede wszystkim bardzo ciekawy i praktyczny gadżet. Przystosowana jest do suszenia przedmiotów w każdym kształcie i rozmiarze, doskonale je podtrzymuje w czasie, kiedy woda ścieka na tackę znajdującą się pod spodem.

Brak produktów tego producenta