DARMOWA DOSTAWA

Darmowa wysyłka już od 40 zł!  

package.pngDarmowy zwrot już od 300 zł

Kategorie

Lista produktów producenta: Kinderkraft

Kinderkraft to marka, która odpowiada na potrzeby każdego rodzica!


Nasze produkty są mobile, smart i easy. Towarzyszą bowiem rodzicom i dzieciom, by zawsze i wszędzie mogli wspólnie cieszyć się każdym dniem. Oferując produkty o najlepszych funkcjach, ciągle dbamy o zastosowanie w nich unikalnych rozwiązań i utrzymanie ich dostępności i atrakcyjnej ceny.


Spacerówka Kinderkraft


Wózek spacerowy to gondola i spacerówka w jednym - od pierwszych dni życia towarzyszy nam głęboka i wygodna gondola (do 9 kg). Dla starszych dzieci czeka zwrotna i lekka spacerówka (od 6 miesiąca do 15 kg). Wykonany z wysokiej jakości materiałów, cieszy wyglądem i funkcjonalnością.


Krzesełka do karmienia Kinderkraft 


Krzesełko do karmienia łączy w sobie 2 funkcje - krzesełko do karmienia i krzesełko dla starszego dziecka. Gdy Twoje dziecko jest mniejsze, TIXI będzie idealnym towarzyszem przy każdym posiłku, pełniąc funkcję krzesełka do karmienia. Kiedy Maluch urośnie, wystarczy przekształcić TIXI w krzesełko dla starszego dziecka, by dalej mogło służyć podczas każdej przygody.


Rowerek biegowy dla dziecka 


Rowerek biegowy dla dziecka Kinderkraft to najlepszy sposób na przygotowanie do nauki jazdy na rowerze dla dziecka. Do wyboru rowerki w pięknych, pastelowych kolorach z dopracowanymi szczegółami. Lekka i wygodna konstrukcja - maluch sam z łatwością poradzi sobie z przenoszeniem rowerka!


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów