Ochrona przed owadami

Kleszcze, roztocza i komary potrafią utrudnić życie. W naszym sklepie znalazły się więc produkty, które skutecznie je odstraszą.

Naturalny spray odstraszający komary

Ukąszenia komarów powodują u dziecka duży dyskomfort. Warto więc chronić je przed opuchlizną i uporczywym swędzeniem. W naszej ofercie znajdują się spraye odstraszające komary, które nie wywołują uczuleń u dziecka, ponieważ zostały wyprodukowane z naturalnych składników. Produkty wykorzystują odstraszające działanie olejków eterycznych oraz nawilżają skórę.

Spray to jednak nie tylko ochrona przed owadami, ale też naturalna dezynfekcja oraz neutralizacja przykrych zapachów. Można go stosować na ubrania, wózek czy fotelik samochodowy, ale nie bezpośrednio na skórę dziecka. Produkt zawdzięcza swoje właściwości naturalnym składnikom, takim jak tymianek i limonen, olej z miodły indyjskiej i olej z gorzkiej pomarańczy. Taki skład sprawia, że produkt jest skuteczny, a jednocześnie bezpieczny dla najmłodszych - już od dnia narodzin.

Ultradźwiękowe urządzenia odstraszające

Oferujemy także urządzenia, które pozwalają pozbyć się kleszczy i roztoczy. Emitowane przez nie ultradźwięki sprawiają, że pajęczaki stają się zdezorientowane i nie mogą namierzyć swojej ofiary. Odstraszacze pomagają chronić się przed boreliozą i innymi chorobami, przenoszonymi przez kleszcze oraz przynoszą ulgę osobom uczulonym na roztocza.

Produkt nie zawiera żadnych związków chemicznych, które mogłyby być szkodliwe dla ludzi i zwierząt. Urządzenie chroniące przed kleszczami działa aż przez 3000 godzin. Trzeba jedynie unikać jego zamoczenia - odstraszacz będzie nadawał się do ponownego użytku po wysuszeniu.

Ultradźwiękowe urządzenie chroniące przed kleszczami sprawdza się nie tylko u ludzi, ale też zwierząt domowych. Wystarczy zawiesić odstraszacz na obroży, aby chronić zwierzaka przed kleszczami i pchłami. Po uruchomieniu urządzenie pozostaje aktywne aż przez 8-10 miesięcy.

Żel po ukąszeniu

Ukłucie komara powoduje obrzęk, zaczerwienienie i irytujące swędzenie. W naszej ofercie umieściliśmy więc specjalny żel, dzięki któremu zminimalizujesz dyskomfort dziecka. Produkt przynosi szybką ulgę i łagodzi podrażnienia. Sprawdza się nie tylko w przypadku ukąszeń owadów, ale też oparzeń czy działania drażniących roślin np. pokrzywy. Co najważniejsze, skład żelu opiera się na olejkach roślinnych. Dzięki lekkiej konsystencji, bardzo szybko się wchłania. To prawdziwy niezbędnik w apteczce każdego rodzica.

Produkty, znajdujące się w naszej ofercie, są bezlitosne dla uciążliwych szkodników, ale całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Odstraszacze Tickless to skuteczna ochrona przed kleszczami dla całej rodziny i to bez użycia szkodliwych substancji chemicznych.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-2 z 2 pozycji