Letnia Promocja!

10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

CZERWIEC

package.pngIlość kodów ograniczona!

Ochrona przed owadami

Kleszcze, roztocza i komary potrafią utrudnić życie. W naszym sklepie znalazły się więc produkty, które skutecznie je odstraszą.

Naturalny spray odstraszający komary

Ukąszenia komarów powodują u dziecka duży dyskomfort. Warto więc chronić je przed opuchlizną i uporczywym swędzeniem. W naszej ofercie znajdują się spraye odstraszające komary, które nie wywołują uczuleń u dziecka, ponieważ zostały wyprodukowane z naturalnych składników. Produkty wykorzystują odstraszające działanie olejków eterycznych oraz nawilżają skórę.

Ultradźwiękowe urządzenia odstraszające

Oferujemy także urządzenia, które pozwalają pozbyć się kleszczy i roztoczy. Emitowane przez nie ultradźwięki sprawiają, że pajęczaki stają się zdezorientowane i nie mogą namierzyć swojej ofiary. Odstraszacze pomagają chronić się przed boreliozą i innymi chorobami, przenoszonymi przez kleszcze oraz przynoszą ulgę osobom, uczulonym na roztocza.

Produkty, znajdujące się w naszej ofercie, są bezlitosne dla uciążliwych szkodników, ale całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Dają skuteczną ochronę, bez użycia szkodliwych substancji chemicznych.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć