WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Filtruj

Ochrona przed owadami Jest 15 produktów.

Kleszcze, roztocza i komary potrafią utrudnić życie. W naszym sklepie znalazły się więc produkty, które skutecznie je odstraszą.

Naturalny spray odstraszający komary

Ukąszenia komarów powodują u dziecka duży dyskomfort. Warto więc chronić je przed opuchlizną i uporczywym swędzeniem. W naszej ofercie znajdują się spraye odstraszające komary, które nie wywołują uczuleń u dziecka, ponieważ zostały wyprodukowane z naturalnych składników. Produkty wykorzystują odstraszające działanie olejków eterycznych oraz nawilżają skórę.

Ultradźwiękowe urządzenia odstraszające

Oferujemy także urządzenia, które pozwalają pozbyć się kleszczy i roztoczy. Emitowane przez nie ultradźwięki sprawiają, że pajęczaki stają się zdezorientowane i nie mogą namierzyć swojej ofiary. Odstraszacze pomagają chronić się przed boreliozą i innymi chorobami, przenoszonymi przez kleszcze oraz przynoszą ulgę osobom, uczulonym na roztocza.

Produkty, znajdujące się w naszej ofercie, są bezlitosne dla uciążliwych szkodników, ale całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Dają skuteczną ochronę, bez użycia szkodliwych substancji chemicznych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów