WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Pielęgnacja i kosmetyki dla dorosłych Jest 105 produktów.

W naszym sklepie, koncentrujemy się głównie na potrzebach dzieci, ale nie znaczy to, że zapominamy o ich rodzicach. Oferujemy również wysokiej jakości akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji dla osób dorosłych.

Szczotkowanie na sucho - sposób na gładką skórę

Każdy, kto ma problem z cellulitem, obrzękami, bliznami lub po prostu chce mieć gładką, elastyczną skórę, powinien zainteresować się szczotkowaniem na sucho. Jest to doskonała metoda na pobudzenie krążenia i przyspieszenie metabolizmu. Masaż za pomocą szczotki pełni funkcję drenażu limfatycznego. W naszej ofercie znajdują się produkty marki Lullalove, wykonywane z naturalnych materiałów, takich jak drewno i włókno kokosowe.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji

Współpracujemy z producentami, którzy potrafią czerpać to, co najlepsze, z potęgi przyrody. Kosmetyki marki Mokosh powstały na bazie ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych. W naszej ofercie znajdują się m. in. balsamy do ciała, kremy do twarzy i relaksujące produkty do masażu.

W codziennym pośpiechu zawsze powinniśmy znaleźć przynajmniej chwilę dla siebie. Regularna pielęgnacja jest w stanie zapewnić nam zdrowie i piękno na długie lata.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 105 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 105 elementów