Rękawiczki

Rękawiczki dla dzieci

Jak zabawa w zimne dni to tylko w rękawiczkach! Gwarantujemy, że w rękawiczkach dla dzieci z naszego sklepu internetowego, żaden maluszek nie zmarznie. Przygotowaliśmy asortyment właściwy dla dzieci w różnym wieku. Wszystko z praktycznych - ciepłych, a nawet nieprzemakalnych tkanin. Dla nieco starszych super ciepłe rękawiczki z jednym palcem. Dla ceniących swobodę - rękawiczki pięciopalczaste w różnych rozmiarach.

Jak wyobrażasz sobie idealne rękawiczki dla dziecka? Dobrze ocieplone? Może przeciwdeszczowe? Idealnie! Dla nas również najważniejsze jest to, aby rękawiczki skutecznie spełniały swoją rolę - osłaniały i chroniły dłonie dziecka, zapewniały im odpowiednią temperaturę i były trwałe. Z pewnością Twoje dziecko szybko przetestuje i zweryfikuje te właściwości naszych produktów! Nie boimy się tych testów, bo zawsze wychodzą na naszą korzyść. Wysokojakościowe materiały, staranne szycie i praktyczny design rękawiczek dla dzieci, zawsze daje radę.

Rękawiczki dla dzieci pięciopalczaste

To propozycja dla nieco starszych dzieci, które poradzą sobie z założeniem rękawiczek pięciopalczastych. Przygotowaliśmy je w wersji uszytej z bardzo dobrej tkaniny, zapewniającej komfortowe ciepło dla dłoni i odpowiednią trwałość. Co więcej, zapewniają bardzo dużą wygodę w codziennym używaniu i swobodę, której dzieci bardzo potrzebują.

Rękawiczki z jednym palcem dla dzieci

Szczególnym produktem w tej kategorii naszego sklepu są rękawiczki z jednym palcem dla dzieci. To rozwiązanie, które sprawdza się od zawsze. Jednak my oferujemy je w rewelacyjnym wydaniu. Rękawiczki z jednym palcem od środka starannie podszyte ciepłym polarem, a z zewnątrz przeciwdeszczowe. Ich największym wyróżnikiem jest długość - długie rękawiczki ze ściągaczem na końcu pozwalają swobodnie dopasować się do ciała dziecka i zabezpieczają jego ręce przed chłodem i wilgocią. To naprawdę skuteczne i bardzo wygodne rozwiązanie.

Rękawiczki dla dzieci przydadzą się zawsze i wszędzie. Niestety lubią się gubić, dlatego warto mieć pod ręką zapasową parę. Zapraszamy na zakupy w Popaopa.pl - jesteśmy do dyspozycji, by doradzić, odpowiemy na wszelkie pytania, a wysyłki realizujemy najszybciej jak się da. Życzymy satysfakcjonujących zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-20 z 20 pozycji