Lampki dziecięce

Przekonaj się, jak urocze mogą być lampki dziecięce! Te z naszej oferty to nie tylko podręczne źródło światła, ale też designerski dodatek do dziecięcego pokoju, a nawet kandydat na ulubioną zabawkę maluszka. 

Mała lampka-budzik

Czy lampka może przyjemnie i skutecznie budzić każdego ranka? Oczywiście! W naszej ofercie znalazły się wyjątkowe produkty budzące światłem. Mała lampka zaczyna świecić 30 minut przed ustawioną godziną budzenia i z każdą minutą rozświetla się coraz mocniej. Do wyboru mamy również melodie, które zapewnią przyjemną, spokojną pobudkę. Szczególną popularnością cieszą się odgłosy natury cenione nie tylko przez dzieci, ale też dorosłych, którzy pragną rozpocząć dzień z relaksującymi dźwiękami.

Lampki Rabbit and Friends

Koniecznie sprawdź też fenomenalną opcję, jaką jest lampka Rabbit and Friends. To oryginalna propozycja, w ciekawej formie, łatwa do utrzymania w czystości i po prostu urocza. Rabbit and Friends lampki dostępne są w kilku wersjach, nawet z pilotem, który sprawia, że obsługa jest jeszcze szybsza i wygodniejsza. Taka latarenka to doskonała opcja na noc, kiedy chcemy ustawić w pokoju dziecka naprawdę subtelne światło. Posiadamy również produkty, które wystarczy lekko klepnąć, aby włączyć lub wyłączyć światło czy zmienić jego kolor. Dzięki temu, nawet małe dziecko może samodzielnie sterować oświetleniem w swoim pokoju. Silikonowa lampka dla dzieci jest miękka w dotyku, a co za tym przyjazna dla maluchów. 

Produkty marki Rabbit and Friends posiadają również dodatkowe funkcje np. głośnik. Dzięki temu, wystarczy połączenie bluetooth z telefonem, aby włączyć maluchowi jego ulubioną melodię na dobranoc. Taka lampka silikonowa dla dzieci to doskonała propozycja dla najmłodszych, którzy mają problemy z samodzielnym zasypianiem. Wyjątkowy jest też kształt produktów marki, ponieważ posiadają formę przyjaznych zwierzątek: misia, maskonura, pandy czy króliczka. Nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością, zarówno wśród rodziców, jak i ich pociech.

Pamiętamy o tym, co najważniejsze - lampki dziecięce mają też pełnić istotną funkcję - odganiać wszystkie złe sny i rozświetlać ciemność, gdy tylko maluszek będzie tego potrzebował. Nasze propozycje dokładnie tak działają, dlatego zapraszamy po lampki dziecięce, które robią niesamowite wrażenie. Życzymy owocnych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-21 z 21 pozycji