Zabawki interaktywne

Pobudzają wszystkie zmysły dziecka, stymulują mózg i zachęcają do ruchu. Wszystko dzięki temu, że zabawki interaktywne dla dzieci świecą, wydają dźwięki i poruszają się. Aż tyle w jednym! Właśnie dlatego, zabawki interaktywne musiały znaleźć się w ofercie Popaopa.pl. Są bardzo dobrym pomysłem na oryginalny prezent, który pobudzi dziecko do rozwoju i zapewni mu świetną zabawę.

Zabawki interaktywne dla dzieci B. Toys

B. Toys to popularna kanadyjska marka, zajmująca się produkcją zabawek interaktywnych i wspierających rozwój. W naszej ofercie znalazła się m. in. piłka sensoryczna z dzwoneczkiem, która dostarcza dziecku bezpiecznych wrażeń słuchowych i dotykowych. Posiadamy również doskonałe zabawki interaktywne dla trzylatka np. interaktywny kulkowy rollercoaster, który wspomaga rozwój motoryki i kreatywne myślenie.

Zabawki interaktywne Janod

Maluchy coraz szybciej zaczynają interesować się technologią. Oferujemy więc m. in. zabawkowe aparaty fotograficzne i telefony marki Janod. Zabawki emitują dźwięki, typowe dla swoich prawdziwych odpowiedników. Jednocześnie są bezpieczne i nie emitują zbyt wielu bodźców, dlatego są odpowiednie już w drugim roku życia.

Interaktywne zabawki stymulujące rozwój

W naszej ofercie znajdują się również zabawki Melissa&Doug. Szczególnie polecamy układanki z dźwiękiem. Rozwijają nie tylko koordynację ręka-oko, ale też wspomagają ciekawość świata i uczą malucha odgłosów wydawanych przez zwierzęta czy wóz strażacki. Wielbicielom zwierzątek z pewnością spodoba się również gadająca żyrafa. Zabawka dostarcza bezpiecznych bodźców i zachęca dziecko do poznawania egzotycznych zwierzątek.

Zabawka interaktywna powinna być dostosowana do zainteresowań, potrzeb i możliwości malucha na każdym etapie rozwoju. Na pewno znajdziesz tu coś, co zainteresuje Twoje dziecko - w razie potrzeby, służymy radą.

Kiedy warto zacząć kupować zabawki interaktywne dla dzieci?

Dbania o rozwój dziecka nie warto odkładać na później: już od pierwszych miesięcy życia gadające zabawki dla dzieci pozwalają łączyć naukę i zabawę. Znacznie mają przede wszystkim wskazania producenta: wszystkie nasze interaktywne zabawki dla dzieci mają oznaczenia, dla jakiego przedziału wiekowego są przeznaczone. Już zabawki interaktywne dla niemowląt pobudzają rozwój umiejętności sensorycznych, motorycznych oraz reagują na dotyk, dźwięk czy ruch, zachęcając do odkrywania otaczającego świata. W Popaopa.pl stawiamy na zrównoważony, harmonijny rozwój. Dbamy, aby każda zabawka interaktywna dla dziecka, dostępna w naszej ofercie, stymulowała rozwój najmłodszych, a jednocześnie nie narażała ich na zbyt wiele bodźców, nie powodowała zmęczenia i problemów z koncentracją. Współpracujemy z producentami, którzy udowadniają, że dobra zabawa i szczęśliwe dzieciństwo mogą iść w parze z dbaniem o rozwój malucha. Dobre interaktywne zabawki dla chłopca i dziewczynki stymulują ciekawość świata, a jednocześnie dostarczają rozrywki.

Urocze zabawki interaktywne Alilo

W naszej ofercie znajdziesz między innymi zabawki interaktywne dla chłopca i dziewczynki od marki Alilo. Dostępne są takie klasyki, jak inteligentna elektroniczna grzechotka czy Happy Bun: połączenie odtwarzacza muzyki, zabawki interaktywnej i lampki nocnej. Łączą w sobie motywację do rozwoju i uroczy design: mają kształt przyjaznych zwierzątek i są utrzymane w radosnej kolorystyce. Produkty Alilo doskonale sprawdzą się jako interaktywna zabawka dla chłopca lub dziewczynki: bez problemu znajdziesz tutaj prezent dla swojego dziecka. Znaczenie mają nie tylko właściwości interaktywne, ale też jakość: zabawki interaktywne dla chłopca i dziewczynki są wykonane z tworzywa ABS: bezpiecznego i znacznie trwalszego od zwyczajnego plastiku. Zabawka posłuży Twojemu maluchowi, dopóki z niej nie wyrośnie i nie będzie potrzebować większych wyzwań, aby wciąż harmonijnie się rozwijać.

Interesują Cię zabawki dla chłopca? Interaktywne odtwarzacze i lampki nocne dla dziewczynek i chłopców? Sprawdź naszą ofertę – tutaj znajdziesz wymarzone prezenty dla maluchów, które pomogą im się rozwijać, a jednocześnie będą świetną rozrywką.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 32 pozycji