To nie żarty!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

MAJ

package.pngIlość kodów ograniczona!

Lista produktów marki Djeco

Djeco - zabawki, gry, puzzle i dekoracje dla dzieci

Firma Djeco ma niepowtarzalny styl i tworzy kolekcje, które sprzyjają twórczemu i intelektualnemu rozwojowi naszych pociech. Każdy detal w zabawkach Djeco zaprojektowany jest z wielką starannością, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zabawki te cechuje doskonała jakość i przepiękna kolorystyka.

Djeco to znana i lubiana marka francuskich zabawek. Jest to firma z długoletnią tradycją, która oferuje ogromny wachlarz zabawek edukacyjnych: zabawki drewniane dla najmłodszych, super puzzle na każdy wiek, mnóstwo zestawów kreatywnych a także wspaniałe zestawy tematyczne do odgrywania ról.

Zabawki drewniane

Bębenek drewniany Animambo - uroczy bębenek wykonany z drewna o cm średnicy. Bębenek jest niebieskiego koloru z czerwoną tasmą do trzymania oraz 2 drewnianymi pałeczkami.

Jelonek - szkatułka z pozytywką - pięknie zaprojektowane muzyczne pudełko na biżuterię z szufladką. Na wierzchu motyw JELONKA i kwiatów, wewnątrz lusterko i figurka małego JELONKA, która kręci się grając melodyjkę.

Puzzle

Drewniane cyfry do nauki liczenia - zestaw puzzli edukacyjnych francuskiej marki DJECO. Składa się z 10 kolorowych cyfr i 10 kolorowych motylków, wykonanych z drewna, które należy umieścić w odpowiednich miejscach na tablicy-podkładce.

Ulice w mieście ze znakami drogowymi - ogromne puzzle przedstawiające ulice wraz ze znakami drogowymi 3D to świetna zabawa dla dzieci od 3 lat, które obserwują i uczą się zasad ruchu drogowego.

Zestawy kreatywne

Tęcza, zwierzątka, kwiaty, patki, motyle - zestawy do tworzenia biżuterii - artystyczne zestay do stworzenia własnej biżuterii.

Kosmos, natura, zwierzątka, dinzaury, owady - wydrapywanki - załączonym rysikiem należy zdrapywać według instrukcji kolejne fragmenty ilustracji a otrzymamy 4 piękne obrazki.

Filtry
Filtruj
Pokazano 1-24 z 153 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć