Lista produktów marki Djeco

Djeco - zabawki, gry, puzzle i dekoracje dla dzieci

Zabawki Djeco są dostępne na rynku od kilkudziesięciu lat i wciąż zachwycają oryginalnym designem oraz wspierają rozwój najmłodszych. Jeżeli chcesz rozwijać kreatywność Twojej pociechy, a jednocześnie zapewnić jej świetną rozrywkę, tutaj z pewnością znajdziesz właściwe pomysły na prezenty.

Djeco - marka z tradycjami

Firma Djeco ma niepowtarzalny styl i tworzy kolekcje, które sprzyjają twórczemu i intelektualnemu rozwojowi naszych pociech. Każdy detal w zabawkach Djeco zaprojektowany jest z wielką starannością, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zabawki cechują doskonała jakość i przepiękna kolorystyka. Wiele z nich jest inspirowane światem zwierząt, począwszy od logo firmy, w którym znajduje się charakterystyczny zielony gekon.

Djeco to znana i lubiana marka francuskich zabawek. Jest to firma z długoletnią tradycją (działa od 1954 roku!), która oferuje ogromny wachlarz zabawek edukacyjnych: zabawki drewniane dla najmłodszych, super puzzle na każdy wiek, mnóstwo zestawów kreatywnych a także wspaniałe zestawy tematyczne do odgrywania ról.

Drewniane zabawki Djeco

Produkty marki Djeco są wykonane z naturalnych, bezpiecznych materiałów, takich jak drewno.

Znajdziesz wśród nich m.in.:

Bębenek drewniany Animambo - kolorowy bębenek o średnicy 18 cm, idealny dla każdego małego muzyka. Posiada czerwoną taśmę do trzymania oraz dwie drewniane pałeczki. Miłego muzykowania!

Jelonek - szkatułka z pozytywką - wyjątkowe muzyczne pudełko posiada praktyczną szufladkę na biżuterię lub inne drobiazgi. W górnej części pozytywki znajduje się figurka przyjaznego jelonka, która kręci się przy dźwiękach „Zaczarowanego fletu” Mozarta. Doskonały sposób na wyciszenie przed snem oraz przechowywanie dziecięcych skarbów.

Edukacyjne puzzle Djeco

Puzzle Djeco pozwalają maluchowi rozwijać precyzyjne ruchy, a dodatkowo są świetną zabawą. Zobacz, co przygotowaliśmy:

Drewniane cyfry do nauki liczenia - zestaw puzzli edukacyjnych, oswajający dziecko z różnymi cyframi i kształami. W zestawie znajdziesz 10 kolorowych cyferek oraz 10 motylków, a zadaniem malucha jest umieszczenie ich we właściwych miejscach na podkładce. Puzzle zostały wykonane z drewna - naturalnego, bezpiecznego materiału.

Ulice w mieście ze znakami drogowymi - Twoje dziecko lubi bawić się samochodzikami? Ten zestaw na pewno mu się spodoba, a jednocześnie pozwoli doskonalić umiejętności motoryczne i poznawać zasady ruchu drogowego. Puzzle są naprawdę duże, a znaki drogowe 3D tylko dodają im realizmu!

Zestawy kreatywne Djeco

Chcesz wspomagać kreatywność swojej pociechy? Zobacz zestawy od marki Djeco:

Tęcza, zwierzątka, kwiaty, ptaki, motyle - zestawy do tworzenia biżuterii - co jest lepsze od kolorowej biżuterii? Jej samodzielne stworzenie! Znajdziesz u nas całe zestawy, dzięki którym Twoja pociecha będzie rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne, a jednocześnie zyska wesołą biżuterię, która potem chętnie założy.

Kosmos, natura, zwierzątka, dinozaury, owady - wydrapywanki - w komplecie znajduje się rysik, którym dziecko zdrapuje kolejne fragmenty, stopniowo odkrywając całą ilustrację. Świetna rozrywka dla dzieci od 7. do 13. roku życia. W jednym zestawie znajdują się nawet 4 obrazki.

Zabawka Djeco to doskonały pomysł na prezent, ponieważ rozwinie kreatywność Twojego malucha i rozbudzi jego ciekawość świata. Życzymy udanej zabawy!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 162 pozycji