Odpieluchowanie

Polecamy rewelacyjne produkty ułatwiające odpieluchowanie dziecka. Majtki treningowe, które znajdziecie w tej kategorii to wysokojakościowe produkty, które w 100% spełniają swoją rolę.

Majtki treningowe dla dzieci

Majtki treningowe pozwalają dziecku poczuć, że zrobiło się wilgotno, choć jednocześnie dość szybko odprowadzają wilgoć od skóry. A co najważniejsze - są bardzo łatwe w zdejmowaniu i zakładaniu, poradzi sobie z tym nawet maluszek, co zdecydowanie zachęca do samodzielnego rozbierania i siadania na nocniku. Dzięki miękkiemu wypełnieniu i bardzo dobrym materiałom wykonania ich stosowanie daje świetne rezultaty. Majtki treningowe mają wiele zalet, a do tego urzekają radosnymi kolorami. Do wyboru jest kilka rozmiarów i wiele wzorów. Wszystkie równie piękne i atrakcyjne dla dzieci.

Majtki treningowe Close

W naszym asortymencie dostępne są bardzo popularne majtki treningowe Close - zdecydowanie warte zakupu. Wyglądem przypominają tradycyjne majteczki, ale zostały wyposażone w kieszonkę na wkład chłonny, który zapobiega przeciekaniu, jeżeli dziecku zdarzy się mała wpadka. Nadmiar wilgoci jest odprowadzany od skóry malucha, co minimalizuje dyskomfort. Warto jednak pamiętać, że produkt nie działa jak tradycyjna pieluszka - wkład nie jest całkowicie nieprzepuszczalny. Majtki treningowe dla dzieci można bardzo łatwo zdjąć, dzięki czemu maluch może zrobić to samodzielnie. Produkt jest dostępny w kilku rozmiarach, dlatego polecamy zwracać uwagę nie tylko na wagę i wiek dziecka, ale przede wszystkim obwód gumki przy nóżkach, żeby zapewnić maluchowi komfort.

Bezstresowe odpieluchowanie dziecka

Każde dziecko jest inne i w swoim tempie dochodzi do momentu, kiedy całkowicie rezygnuje z pieluszek. Majtki treningowe Close należą jednak do gadżetów, które mogą przyspieszyć i ułatwić ten proces. Są w pewnym stopniu chłonne, ale dziecko czuje wilgoć, dlatego wie, co się stało. Bardzo ważne jest jednak dobranie odpowiedniego rozmiaru, ponieważ jeśli majtki będą za luźne - przestaną spełniać swoją funkcję chłonną. Produkty treningowe to etap pośredni między pieluchomajtkami a tradycyjnymi majtkami. W ofercie marki Close dostępne są propozycje, które wyróżniają się nie tylko pod względem praktycznym, ale też estetycznym. Majtki są dostępne w wielu radosnych, kolorowych wzorach, co dodatkowo zachęci malucha do korzystania z nich.

Odpieluchowanie dziecka to wyzwanie, ale można je sobie ułatwić dając maluchowi czas i wybierając produkty pomocnicze, takie jak majtki treningowe. Znajdziesz je, podobnie jak wiele innych produktów wspierających rozwój malucha, w Popaopa.pl!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-1 z 1 pozycji