Inspiracje

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanych przez nas i dla nas kompozycji z wykorzystaniem produktów z naszego asortymentu. Naturalne oraz inscenizowane sytuacje pomogą ocenić cechy rzeczy i dokonać wyboru :)

Słoik sensorycznej zabawy!

Zanurz się w magicznym świecie ze słoikiem sensorycznym Glo Pals! Idealny do zabawy i edukacji, ten słoik to brama do poznawania barw i kształtów. Obserwacja elementów unoszących się w wodzie to świetny sposób na relaks i rozwój kreatywności.

  

Zobacz produkty z tego lookbooka

Innowacyjne połączenie zabawy i nauki

Przedstawiamy Alilo Baby Bunny G9S+ - innowacyjny odtwarzacz MP3, głośnik Bluetooth i lampka nocna, stworzony z myślą o dzieciach w każdym wieku. Z jego pomocą każda noc staje się magiczna, a każda bajka - niezapomnianą przygodą.

  

Zobacz produkty z tego lookbooka

Aparaty Hoppstar

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko robi zdjęcie i w mgnieniu oka ma je w swojej dłoni! To możliwe dzięki Hoppstar Artist. Jeśli szukasz idealnego idealnego aparatu, który będzie towarzyszył w codziennych przygodach Twojego dziecka, to Hoppstar dla Ciebie.

 

Zobacz produkty z tego lookbooka

Zabawki Jabadabado

Jeżeli szukasz sposobów na zaangażowanie dziecka w twórczą, ale pouczającą zabawę, zabawki Jabadabado dają ogromne pole do popisu w zakresie wymyślania nowych scenariuszy wspólnych zabaw.

 

Zobacz produkty z tego lookbooka

Jellycat

Jellycat, nasze najbardziej towarzyskie maskotki. 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą - maskotki Jellycat urzekają!

  

   

Zobacz produkty z tego lookbooka