Nauka przez zabawę

Warto wykorzystać możliwości jakie dają zabawki, które uczą przez zabawę. W tej kategorii zebraliśmy zabawki, które wnoszą wartości edukacyjne, w naturalny sposób motywują do poznawania świata, rozwoju intelektualnego i fizycznego, no i oczywiście do zadawania pytań!

Nauka i zabawa dla dzieci

Zabawki wspierające naukę przez zabawę to bardzo dobry sposób na kreatywne spędzanie czasu całą rodziną, które zaowocuje nowa wiedzą i umiejętnościami przydatnymi na co dzień. Dzięki nim, dziecko może rozwijać kreatywność, zdolności manualne, umiejętności matematyczne, a przy tym doskonale się bawić. Szereg produktów, dostępnych w naszej ofercie, udowadnia że nauka przez zabawę jak najbardziej jest możliwa.

Zabawki rozwijające Little Dutch

Little Dutch to znana holenderska firma, prowadzona przez małżeństwo pasjonatów bezpiecznych i rozwijających produktów dla dzieci. Zabawki wyróżniają się przyjazną, pastelową kolorystyką i prostą, pobudzającą wyobraźnię formą. W naszej ofercie znalazły się m. in. drewniana waga i kasa Little Dutch oraz piękne, kolorowe liczydło. Takie zabawki doskonale zmotywują malucha do zabawy w zawody i rozwijania umiejętności matematycznych.

Zabawki edukacyjne Melissa&Doug

Najlepszym sposobem na zdobywanie nowych umiejętności jest zabawa. Dzieci mogą rozwijać ciekawość świata, dzięki zabawkom marki Melissa&Doug. W naszej ofercie znalazły się m. in. zestawy do opieki nad pieskiem lub kotkiem, które przygotują malucha do troszczenia się o prawdziwe zwierzątko. Posiadamy też tablice manipulacyjne, rozwijające umiejętności motoryki małej oraz chęć poznawania nowych kształtów i kolorów.

Przez zabawę do nauki z Buki

Świetną propozycją dla starszych dzieci są zabawki marki Buki. Młodzi odkrywcy z pewnością zachwycą się mikroskopem, wykrywaczem metali, teleskopem czy jajem, z którego wykluwa się dinozaur. Posiadamy również gry zręcznościowe do ćwiczenia precyzji ruchów małych rączek. Bardzo ważne jest zdobywanie nowych umiejętności przez dzieci i zabawa jest to tego doskonałą okazją.

Radosna zabawa to nasza specjalność, dlatego z zabawkami z tej kategorii, dziecko nawet nie zauważy, gdy nabędzie cenne umiejętności. Nauka przez zabawę przynosi wspaniałe efekty, zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 45 pozycji