WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Pielęgnacja i Zdrowie Dziecka Jest 773 produktów.

Dzieci są znacznie mniej odporne na szkodliwe działanie substancji chemicznych od dorosłych. W naszej ofercie znajdują się produkty, dostosowane do potrzeb najmłodszych.

Bezpieczne kosmetyki dla dzieci

Wszyscy rodzice doskonale zdają sobie sprawę, jak szybko brudzą się dziecięce rączki. Rozwiązaniem problemu jest stosowanie nawilżanych chusteczek oraz bezzapachowych żeli do mycia rąk, które nie podrażniają delikatnej, dziecięcej skóry. Oferujemy naturalne, bambusowe chusteczki, nasączane ekstraktami roślinnymi. Nie wywołują uczuleń, dlatego są odpowiednie również dla alergików.

Do zachowania higieny niezbędne są też bezpieczne i przyjemne w użytkowaniu produkty do kąpieli. W naszym sklepie znajdują się przyjazne szampony i odżywki do włosów oraz płyny do mycia. Nie zawierają drażniących substancji, powodujących pieczenie oczu, dlatego są chętnie stosowane przez dzieci. Oferujemy również kremy przeciwsłoneczne, chroniące wrażliwą cerę maluchów przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Każdego dnia pomagamy rodzicom w spełnianiu potrzeb ich pociech. Nasze kosmetyki dla dzieci pozwalają zadbać nawet o najbardziej delikatną i wrażliwą skórę.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 773 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 773 elementów