Pojazdy, parkingi i garaże

Nasze zabawki to nie lada gratka dla małych miłośników motoryzacji. Przygotowaliśmy samochodzikowy zawrót głowy - dużo rewelacyjnych drewnianych autek, parkingów dla dzieci i zjeżdżalni dla aut. Uwielbiają je chłopcy, ich tatusiowie, ale będą też ciekawym urozmaiceniem codziennej zabawy dla dziewczynek.

Drewniane autka, parkingi, zjeżdżalnie i garaże

Produkty w tej kategorii to przede wszystkim drewniane pojazdy i dodatkowe akcesoria, dzięki którym zabawa jest jeszcze lepsza. Wszystko starannie dopracowane, przyjazne dla dzieci, idealnie pasujące do małych rączek i co najważniejsze - naturalne. Zdecydowanie różnią się od plastikowych samochodzików i w przeciwieństwie do nich, zostają z dziećmi na długie lata, a często są nawet przekazywane z pokolenia na pokolenie. Koniecznie sprawdź nasze najlepsze propozycje:

  • - wyjęte wprost z barwnych kreskówek auta B. Toys,
  • - wyjątkowo oryginalne drewniane pojazdy Candylab,
  • - proste, drewniane auta Lupo Toys,
  • - wciągające zestawy Way to Play do układania dróg,
  • - zjeżdżalnia dla aut i parkingi do zabawy od marki Kids Concept.

Zjeżdżalnie samochodowe dla dzieci Kids Concept

Zabawki Kids Concept zapewniają doskonałą rozrywkę, a jednocześnie pięknie się prezentują. Zostały wykonane z naturalnych materiałów, dlatego nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo maluszka podczas zabawy. Zjeżdżalnia jest wykonana z dbałością o szczegóły, dlatego pobudza wyobraźnię najmłodszych i doskonale prezentuje się w dziecięcym pokoju.

Garaże dla dzieci Little Dutch

Zabawki Little Dutch wyróżniają się piękną, pastelową kolorystyką i starannym wykonaniem. Najmłodsi kochają je jednak za wprost nieograniczone możliwości zabawy, które dają. Posiadamy wyjątkowe, wielopoziomowe garaże do zabawy. W zestawie znajdują się nie tylko samochodziki, ale też helikopter i znaki drogowe. Ciekawą propozycją jest również drewniana kolejka, idealna dla małych podróżników.

Posiadamy wspaniałe autka, garaże dla dzieci, zjeżdżalnie i inne zabawki inspirowane transportem. Razem wjedziemy w super zabawę! Zapraszamy do zakupów w Popaopa.pl.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 29 pozycji