Podróż z dzieckiem

Wyjazd z dzieckiem wymaga dobrej organizacji. Dostępne w naszym sklepie produkty pozwalają skompletować niezbędnik, który przyda się podczas każdej podróży.

Praktyczny plecak dla dziecka

Przed wyjazdem, warto kupić dziecku własny plecak, w którym będzie mogło nosić przekąski, drobne zabawki lub chociażby chusteczki. W ten sposób, zmniejszymy ciężar toreb rodziców, jednocześnie angażując pociechę w przygotowania do podróży. W naszym sklepie dostępne są lekkie plecaczki w ciekawych kształtach, które pełnią jednocześnie funkcję zabawek.

Ciekawe gry podróżne

Każde dziecko chętnie bawi się w piasku, dlatego oferujemy także akcesoria plażowe: bezpieczne, gumowe łopatki oraz silikonowe foremki w różnych kształtach. Tego typu zabawki są bardzo lekkie i elastyczne, łatwo więc zmieścić je w bagażu. Dzieci często są niecierpliwe, dlatego podczas drogi możemy umilić im czas, dzięki przenośnym zabawkom. W naszym sklepie znajdziesz gry magnetyczne w małych, lekkich opakowaniach, idealne na wyjazd.

Odpowiednie przygotowanie do wakacji oszczędza stresu podczas urlopu. Nasze produkty sprawiają, że podróż jest przyjemnością, zarówno dla rodziców, jak i dzieci.

Zabawki podróżne na plażę

Które dziecko nie lubi bawić się nad wodą? Wyjazd nad morze lub jezioro to doskonały pomysł na wypoczynek dla całej rodziny. Żeby najmłodsi mieli co robić, warto zabrać ze sobą zabawki na podróż. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe akcesoria na plażę, które są wykonane z gumy, a nie sztywnego, nietrwałego plastiku. Dzięki temu, są nie tylko przyjazne dla dzieci, ale też łatwiej je transportować. Takie akcesoria podróżne dla dzieci są bardzo łatwe do utrzymania w czystości - wystarczy je opłukać i wytrzeć, a już nadają się do dalszej zabawy. Materiał wykonania jest też wolny od ftalanów, a co za tym idzie – bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka.

Pojemne torby na akcesoria turystyczne dla dzieci

Podczas wyjazdu z dzieckiem może Ci się przydać naprawdę sporo rzeczy, które trzeba gdzieś trzymać. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć pojemnych toreb i organizerów, w których schowasz wszystkie akcesoria turystyczne dla dzieci. Torba typu shopper przyda Ci się również na zakupach czy podczas spaceru. Dodatkowo w naszej ofercie umieściliśmy torby w wesołych, pogodnych kolorach, które spełniają funkcję praktyczną, a oprócz tego są świetnym uzupełnieniem stylizacji.

Umil dziecku podróż z Popaopa!

Każdy rodzic doskonale wie, jak niecierpliwe bywają maluchy, zwłaszcza kiedy muszą siedzieć kilka godzin w jednym miejscu. W ofercie Popaopa znajdziesz akcesoria i zabawki podróżne, dzięki którym czas spędzony w samochodzie oraz podczas wycieczek będzie dla Twojego malucha znacznie przyjemniejszy. Koniecznie sprawdź, jakie produkty polecamy małym podróżnikom.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 92 pozycji