WRACAMY DO SZKOŁY!

10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

WRZESIEN

package.pngIlość kodów ograniczona!

Podróż z dzieckiem

Wyjazd z dzieckiem wymaga dobrej organizacji. Dostępne w naszym sklepie produkty pozwalają skompletować niezbędnik, który przyda się podczas każdej podróży.

Praktyczny plecak dla dziecka

Przed wyjazdem, warto kupić dziecku własny plecak, w którym będzie mogło nosić przekąski, drobne zabawki lub chociażby chusteczki. W ten sposób, zmniejszymy ciężar toreb rodziców, jednocześnie angażując pociechę w przygotowania do podróży. W naszym sklepie dostępne są lekkie plecaczki w ciekawych kształtach, które pełnią jednocześnie funkcję zabawek.

Ciekawe gry podróżne

Każde dziecko chętnie bawi się w piasku, dlatego oferujemy także akcesoria plażowe: bezpieczne, gumowe łopatki oraz silikonowe foremki w różnych kształtach. Tego typu zabawki są bardzo lekkie i elastyczne, łatwo więc zmieścić je w bagażu. Dzieci często są niecierpliwe, dlatego podczas drogi możemy umilić im czas, dzięki przenośnym zabawkom. W naszym sklepie znajdziesz gry magnetyczne w małych, lekkich opakowaniach, idealne na wyjazd.

Odpowiednie przygotowanie do wakacji oszczędza stresu podczas urlopu. Nasze produkty sprawiają, że podróż jest przyjemnością, zarówno dla rodziców, jak i dzieci.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 86 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć