WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Podróż z dzieckiem Jest 663 produktów.

Wyjazd z dzieckiem wymaga dobrej organizacji. Dostępne w naszym sklepie produkty pozwalają skompletować niezbędnik, który przyda się podczas każdej podróży.

Praktyczny plecak dla dziecka

Przed wyjazdem, warto kupić dziecku własny plecak, w którym będzie mogło nosić przekąski, drobne zabawki lub chociażby chusteczki. W ten sposób, zmniejszymy ciężar toreb rodziców, jednocześnie angażując pociechę w przygotowania do podróży. W naszym sklepie dostępne są lekkie plecaczki w ciekawych kształtach, które pełnią jednocześnie funkcję zabawek.

Ciekawe gry podróżne

Każde dziecko chętnie bawi się w piasku, dlatego oferujemy także akcesoria plażowe: bezpieczne, gumowe łopatki oraz silikonowe foremki w różnych kształtach. Tego typu zabawki są bardzo lekkie i elastyczne, łatwo więc zmieścić je w bagażu. Dzieci często są niecierpliwe, dlatego podczas drogi możemy umilić im czas, dzięki przenośnym zabawkom. W naszym sklepie znajdziesz gry magnetyczne w małych, lekkich opakowaniach, idealne na wyjazd.

Odpowiednie przygotowanie do wakacji oszczędza stresu podczas urlopu. Nasze produkty sprawiają, że podróż jest przyjemnością, zarówno dla rodziców, jak i dzieci.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 663 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 663 elementów