Noszenie Dzieci

Czasy, gdy noworodki i niemowlęta transportowano wyłącznie w tradycyjnych nosidełkach już dawno minęły. Coraz większą popularność zyskują za to chusty, chustonosidła oraz nosidełka ergonomiczne, które są dostępne również w naszym sklepie.

Chusta czy nosidło - co wybrać?

Podczas noszenia w chuście, dziecko przyjmuje podobną pozycję, jak w łonie matki, co jest dla niego bezpieczne i naturalne. W naszej ofercie znajdują się chusty do noszenia dzieci Lenny Lamb, które łączą wygodę użytkowania z przystępną ceną.

Dobrym wyborem są także nosidełka ergonomiczne Tula. Mają szerokie szelki i pas biodrowy, zapewniające równomierne rozkładanie ciężaru. W naszej ofercie znajdują się również nosidełka ergonomiczne Lenny Lamb, zaopatrzone w kapturek do okrycia głowy dziecka. Wybór jest uzależniony głównie od wieku malucha. Dla noworodka odpowiednia będzie chusta. Nosidełko jest bardzo dobrym wyborem dla dzieci, które już stabilnie siedzą, zwłaszcza jeśli chcemy nosić niemowlę w pozycji na plecach.

Komfortowe chustonosidła bawełniane

Zalety obydwu rozwiązań łączy w sobie chustonosidło marki Close. Doskonale podtrzymuje całe ciało dziecka, łącznie z główką. Chustonosidło wykorzystuje prosty mechanizm kółkowy, który dopasowuje produkt do wielkości malucha.

Wybór odpowiedniego nosidełka zależy głównie od indywidualnych preferencji rodziców. Dostępne w naszej ofercie produkty zapewniają dziecku bezpieczeństwo i wygodę.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-18 z 18 pozycji