Montessori

Wszystkim dzieciom i rodzicom polecamy zabawki Montessori - edukacyjne, kreatywne i sensoryczne, które zachwycają kolorami, jakością wykończenia i niezliczoną ilością pomysłów na świetną zabawę. Jeżeli chcesz kupić oryginalne pomoce Montessori, sklep internetowy Popaopa.pl jest doskonałym miejscem.

Drewniane zabawki Montessori

W naszej ofercie znajdują się liczne pomoce edukacyjne Montessori, ponieważ bardzo cenimy ich pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Współpracujemy z renomowanymi producentami zabawek takimi, jak Melissa&Doug, Grimm's, Tegu czy Wobbel. Nasze pomoce montessoriańskie pozwalają dziecku na rozwój indywidualnych uzdolnień. Zabawki Montessori doskonale sprawdzają się w edukacji językowej i matematycznej, a także wspierają kształtowanie umiejętności motorycznych. Właśnie dlatego, zabawki Montessori tak doskonale przygotowują dziecko do przyszłych wyzwań.

Montessori - pomoce dla niemowląt

Zabawki Montessori różnią się w zależności od wieku dziecka. Dla niemowląt proponujemy proste, drewniane sortery. Takie zabawki doskonale kształtują koordynację ręka-oko oraz motorykę małą. Nasze produkty są wykonane z drewna i malowane nietoksycznymi farbami na bazie wody. Dzięki temu, są bezpieczne nawet dla kilkumiesięcznych maluszków. W metodzie Montessori, pomoce przede wszystkim rozwijają naturalną ciekawość dziecka, co jest bardzo cenne.

Materiały Montessori dla kilkulatków

Zabawki Montessori zapewniają doskonałą zabawę, a jednocześnie stawiają przed dzieckiem wyzwania. Dzięki temu, maluch rozwija kreatywność i zdolność logicznego myślenia. Szczególnie polecamy zabawki, które pozwalają dziecku naśladować obowiązki dorosłych. Posiadamy m. in. drewniane stajnie, zestawy do gotowania i kuchenki. Popularnością wśród najmłodszych cieszą się również klocki magnetyczne, które pozwalają na tworzenie fantazyjnych figur.

Jeżeli chcesz rozwijać potencjał swojej pociechy, zdecydowanie polecamy pomoce Montessori. Gdzie kupić bezpieczne zabawki z naturalnych materiałów? Zdecydowanie w Popaopa.pl! Mamy nadzieję, że razem z dzieckiem odkryjesz super moce zabawek Montessori. Udanych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć