Pokoik Dziecięcy

Przyjazny wystrój pokoju dziecięcego sprawia, że najmłodsi chętnie spędzają w nim czas. W naszym sklepie stawiamy na wysokiej jakości materiały oraz interesujący design.

Ciekawe dekoracje do pokoju dziecka

Wybór mebli oraz elementów dekoracyjnych na rynku jest coraz szerszy. Łatwo więc urządzić dziecięcy pokoik funkcjonalnie, ale też z pomysłem. W naszej ofercie znajdują się dodatki, wykonane z bezpiecznych, przyjaznych materiałów. Dzięki nim, niewielkim kosztem można odświeżyć wystrój pokoju dziecka i dostosować go do zmieniających się potrzeb i gustów malucha.

Baloniki na specjalne okazje

Nasze produkty znajdują zastosowanie na co dzień oraz podczas specjalnych okazji. Oferujemy balony i cyfry dmuchane, które uświetnią każde urodziny. W naszej ofercie znajdują się także dekoracyjne girlandy i pudełka na prezenty. Jeśli chcesz uwiecznić ważne chwile w życiu Twojego dziecka, możesz zdecydować się na foto kocyk, na tle którego zrobisz efektowne zdjęcia.

Dekoracje sprawiają, że pomieszczenia nabierają charakteru. W naszym sklepie staramy się więc ułatwiać dzieciom i rodzicom urządzanie wymarzonych wnętrz.

Grające dekoracje pokoju dziecięcego

Czy dekoracja może być jednocześnie zabawką? Oczywiście! W naszej ofercie znajdziesz również pozytywki - świetne dekoracje do pokoju dziecka. Posiadamy między innymi pluszowe karuzele dla maluchów, które skutecznie uspokajają, grają przyjemne melodie, a dodatkowo są świetną dekoracją. Wystarczy delikatnie pociągnąć za sznurek, żeby dziecko usłyszało przyjemną melodię. Taka dekoracja pokoju dziecięcego to doskonały pomysł na prezent na baby shower lub pierwszy upominek dla młodej mamy i nowo narodzonego dziecka. Znajdziesz u nas również pozytywki dla starszych dzieci, wyposażone w specjalne szufladki, w których maluch może schować swoje skarby.

Pamiątkowe ozdoby do pokoju dziecięcego

Akcesoria do pokoju dziecięcego mogą być też świetną pamiątką, dzięki której łatwo zaobserwujesz, jak rozwija się Twój maluch. Polecamy przede wszystkim ramki, wewnątrz których znajduje się miękka, plastyczna glinka. Możesz szybko wykonać odciski stópek lub rączek dziecka. Będą wspaniałą pamiątką, kiedy przekonasz się, jak szybko rośnie dziecko. Ułatwiamy życie rodzicom, którzy chcą upamiętnić pierwsze dni i tygodnie ze swoim maluszkiem – glinki nie trzeba wypalać, samoczynnie wysycha na powietrzu.

Ozdoby do pokoju dziecka na specjalne okazje

W naszej ofercie znajdziesz też dekoracje do pokoju dziecięcego, które wprowadzą wyjątkowy nastrój np. z okazji Bożego Narodzenia czy urodzin Twojego malucha. Sezonowo proponujemy oryginalne bombki i inne ozdoby świąteczne. Znajdziesz u nas również papier czy zawieszki do pakowania prezentów. Oferujemy między innymi niezawodne dekoracje do pokoju dziecka od duńskiej firmy Maileg, słynącej nie tylko ze znanych myszek, ale też charakterystycznego wzornictwa przyjaznego dla najmłodszych.

Dobrze dobrane ozdoby do pokoju dziecka nadają mu wyjątkowego charakteru i sprawiają, że maluch jeszcze chętniej spędza czas w swojej sypialni. Zobacz, jakie dekoracje przygotowaliśmy dla najmłodszych i stwórz wymarzony pokój dla swojej pociechy.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 223 pozycji