Poduszki do karmienia

Mamy karmiące piersią lub butelką potrzebują szczególnego wsparcia. W naszej ofercie umieściliśmy więc praktyczne poduszki do karmienia, kochane przez niemowlęta i ich mamy.

Poduszka-rogal do karmienia

Dzięki odpowiedniej poduszce do karmienia, mama zyskuje komfortowe warunki do czynności, która w pierwszych miesiącach życia dziecka zajmuje bardzo dużo czasu. Właśnie dlatego, prezentujemy asortyment wyselekcjonowanych poduszek do karmienia - wyprodukowanych z przyjaznych i trwałych materiałów, atestowanych oraz łatwych do utrzymania w czystości. Dlaczego tak gorąco je polecamy? Poduszki do karmienia zapewniają pozycję bezpieczną dla maluszka i wygodną dla mamy, jednocześnie sprzyjając wzajemnej bliskości.

Poduszka Kura

Poduszka Kura La Millou to flagowy produkt tej marki. Pomysł jej stworzenia wyszedł od teściowej właścicielki firmy i zrobił furorę na całym świecie. Poduszka do karmienia Kura Babci Dany podbije serca wszystkich ceniących połączenie użyteczności z ciekawym designem. Jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego każda mama znajdzie coś dla siebie. Poduszki La Millou są też wykonane z różnych materiałów. Oferujemy m.in. poduszki z welwetu, minky czy bambusa. Są miękkie i delikatne, idealne dla skóry niemowlęcia.

Poduszka do karmienia Kura dopasowuje się do kształtu ciała mamy i dziecka. Jest więc doskonałym oparciem podczas karmienia, niezależnie od pozycji. Jej zastosowanie nie kończy się jednak na tym! Przyda się też podczas tworzenia dla dziecka bezpiecznego miejsca do leżakowania i pierwszych zabaw.

Rodzicielstwo przynosi wiele wyzwań. W naszej ofercie znalazły się więc produkty, które mają ułatwiać życie młodych rodziców takie, jak wyjątkowa poduszka do karmienia. Zapraszamy do zakupów w Popaopa.pl!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-16 z 16 pozycji