Gryzaki i grzechotki

Grzechotki i gryzaki to istotne akcesoria dla najmłodszych, dlatego muszą być wybierane z dużą rozwagą - przecież bardzo szybko trafią prosto do ust maluszka. W Popaopa.pl wykonaliśmy za Ciebie sporą część pracy i wybraliśmy wyłącznie takie gryzaki i grzechotki, które są najwyższej jakości i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Uspokajające gryzaki dla dzieci

Im chętniej dziecko sięga po gryzak, tym łatwiej mu przejść przez proces ząbkowania. Warto więc zwrócić uwagę na kolorowe gryzaki w radosne wzory, które z pewnością przypadną dziecku do gustu. Proponujemy m.in. gryzaki Mombella, które są wyjątkowo elastyczne i atrakcyjnie kolorystycznie. Produkt tej marki jest niezastąpiony jako gryzak uspokajający na ząbkowanie, ponieważ skutecznie łagodzi ból.

Posiadamy też gryzak z żyrafką Sophie - chyba najbardziej znany na świecie! Urocza żyrafka Sophie wykonana jest z naturalnego tworzywa, co zapewnia bezpieczeństwo. Jej przyjazny wygląd z pewnością sprawi, że stanie się ulubieńcem Twojego maluszka.

W naszej ofercie nie zabrakło też gryzaków „do zadań specjalnych”. Rodzicom małych smakoszy polecamy wyjątkowy gryzak do karmienia. Jego unikalna budowa sprawia, że już kilkumiesięczne dziecko może w bezpieczny sposób poznawać smak owoców i warzyw.

Bezpieczne grzechotki dla dzieci

Polecamy grzechotki dla dzieci - są bezpieczne, mają ciekawe kształty i skutecznie zajmują małe rączki! Grzechotka to doskonały sposób, żeby oswajać malucha z dźwiękami, a jednocześnie nie narażać go na zbyt wiele bodźców. Najlepszym wyborem dla zwolenników naturalnych produktów z pewnością będzie grzechotka drewniana. Szukasz produktu odpowiedniego już dla noworodka? Kolorowa grzechotka na rękę to propozycja dla Ciebie. Świetnym rozwiązaniem dla rodziców małych wirtuozów będzie z kolei grzechotka-instrument muzyczny. Znajdziemy coś dla każdego malucha!

Szukasz bezpiecznych gryzaków i grzechotek, które pokocha Twoje dziecko? U nas z pewnością je znajdziesz, dlatego zapraszamy do zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 31 pozycji