Z okazji Black Friday

95% produktów przecenionych nawet do 50%. Na pozostałe skorzystaj z kodu

BlackWeek

package.pngIlość kodów ograniczona!

Kategorie

Lista produktów producenta: Maileg

Maileg - zabawki, które magnetyzują


Produkty marki Maileg już na pierwszy rzut oka emanują skandynawską harmonią i spokojem. I w tym przypadku kreacja marki jest idealnym odzwierciedleniem historii jej powstania. Wszystko zaczęło się od niezwykłej osoby Dorthe Mailil, a także jej wyjątkowego wyczucia stylu i zdolności kreowania oryginalnych zabawek. Rzeczy, które biorą się z pasji mają największa wartość, tak jest również z zabawkami.


Zabawki Maileg inspirowane doświadczeniami twórczyni marki, wyrastają z estetyki skandynawskiej, ale posiadają również wyraźne korzenie francuskie, ponieważ Dorothe studiowała w Paryżu i Marsylii. Wynikiem obserwacji otoczenia i własnych koncepcji twórczych było oficjalne założenie marki Maileg, które nastąpiło w 1999 roku. Dzięki niej, dzieci na całym świecie mogą cieszyć się zabawkami, które nie mają nic wspólnego z plastikiem czy wszechobecną krzykliwością. Za co kochamy zabawki Maileg? Za styl, delikatność i duże pole do popisu dla wyobraźni dzieci, które dostają je w swoje rączki. Oto produkty, które jak dotąd cieszą się największą popularnością wśród dzieci i rodziców: 


myszki Maileg - najbardziej ukochane wśród myszek na całym świecie. Dlaczego? Bo są rozkosznie delikatne, mają słodkie uszy i noski. Można z nich stworzyć rodzinę, albo kilka rodzin. Ze względu na rozmiar mogą towarzyszyć dzieciom dosłownie wszędzie!


- Maileg domek i obowiązkowo do niego Maileg mebelki - chodzi tu o całą serię zabawek, pozwalających stworzyć w pełni wyposażony dom dla myszek Maileg, ale oczywiście nie tylko dla nich.

- Maileg myszka w pudełku - to jeden z najlepszych pomysłów na prezent, który można podarować dziecku, i to właściwie w każdym wieku. Urocze metalowe pudełko wypełnione poduszką i kołderką jest łóżeczkiem - domkiem, w którym myszka zawsze jest na swoim miejscu.


Zabawki Maileg magnetyzują - dopracowanymi szczegółami, kreatywnymi detalami, jakością ponad wszelkimi standardami. W Popaopa.pl dajemy Tobie i dzieciom to, co najlepsze, dlatego koniecznie sprawdź myszki Maileg!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 473 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 473 elementów