Sortery i piramidki

Prezentujemy ulubione zabawki maluchów - drewniane sortery i piramidki. Szeroki wybór pozwoli każdemu rodzicowi znaleźć idealną zabawkę dla swojego dziecka. Nasze produkty to nie tylko gwarancja doskonałej zabawy, ale też wsparcie rozwoju motorycznego.

Drewniane piramidki i sortery dla dzieci

Dlaczego maluchy tak uwielbiają sortery i piramidki? Ich siła tkwi w prostocie! Piramidka dla dzieci to nieskomplikowana zabawka. W tej prostocie kryje się jednak wiele możliwości zabawy, dlatego maluchy nigdy się nimi nie nudzą. Podobnie działają sortery dla dzieci - znają je już prawdopodobnie wszyscy rodzice. Tego typu zabawki skutecznie przyciągają uwagę kolejnych pokoleń. W naszym sklepie na najmłodszych czekają zabawki znanych marek, które na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój malucha.

Sortery drewniane Little Dutch

Nieodłączną częścią naszej oferty są zabawki holenderskiej marki Little Dutch. Firma jest prowadzona przez małżeństwo, pasjonujące się bezpiecznymi zabawkami, wspierającymi rozwój. W ofercie Popaopa.pl znalazł się m. in. drewniany sorter dla dziecka, utrzymany w przyjaznej, pastelowej kolorystyce. Posiadamy modele w różnych kształtach, odpowiednie dla maluchów w różnym wieku. Z ich pomocą, dzieci mogą poznawać nowe kształty oraz rozwijać motorykę małą. W ofercie naszego sklepu znajduje się również piramidka drewniana w kształcie gąski, doskonale rozwijająca chwyt i koordynację ręka-oko.

Sorter drewniany Montessori

Posiadamy również rozwijające zabawki wykonane w nurcie Montessori. W naszej ofercie znalazły się m. in. produkty marki Plan Toys. Szczególnie polecamy sorter w kształcie sowy. Ciekawą propozycją są też drewniane piramidki przypominające wieżę lub rakietę kosmiczną, doskonałe do ćwiczeń precyzyjnych ruchów małych rączek.

Zabawki, które bawią i uczą to zdecydowanie nasz wybór! Zastanawiasz się, jaki sorter dla dziecka wybrać? W Popaopa.pl na pewno znajdziesz odpowiedni model.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-9 z 9 pozycji