Kąpiel

Akcesoria kąpielowe dla dzieci

Wszyscy rodzice wiedzą o tym, że dziecięca kąpiel na koniec każdego dnia może być świetną zabawą lub trudnym wyzwaniem. Maluszki kochają się pluskać w wodzie… Lub wprost przeciwnie. Na szczęście w niniejszej kategorii znajdziecie wszystko, co potrzebne do stworzenia komfortowych warunków do kąpieli, a także zapewnienia w jej trakcie wciągających atrakcji. Zachęcamy, żeby kąpiel potraktować jako okazję do wspaniałej zabawy. Z naszym asortymentem to wyjątkowo proste. Sprawdźcie nasze sposoby na zainteresowanie kąpielą nawet najbardziej zatwardziałego przeciwnika wody.

Termometr do wanienki - koniecznie potrzebny!

Od czego zacząć? Koniecznie od odpowiedniej temperatury wody. Jest ona bardzo ważna, ponieważ bezpośrednio odpowiada za komfort maluszka w kąpieli. By mieć pewność, że woda jest odpowiednio ciepła, nie zbyt gorąca, ani za zimna dla delikatnej skóry dziecka - sięgnij po wybrany przez nas do tej kategorii termometr do wanienki od marki Shnuggle. To nie tylko praktyczna, ale i oryginalna propozycja - termometr “kamyk” jest łatwy w obsłudze i zapewnia precyzyjny odczyt temperatury wody. Dzięki niemu kąpiel będzie przyjemna dla dziecka i bezstresowa dla Ciebie.

Kosmetyki do kąpieli - tabletki i kule musujące do kąpieli dla dzieci

To sprawdzony sposób na świetną zabawę w trakcie kąpieli. Wybraliśmy wyłącznie takie tabletki do kąpieli dla dzieci, które mają naturalne i bezpieczne składniki. Tabletki - pastylki w różnych kolorach barwią wodę i zapraszają do zabawy w niej. Natomiast kule musujące do kąpieli dla dzieci to propozycja dla bardziej wymagających maluchów - co wieczór możesz odkrywać z maluszkiem wyjątkową niespodziankę ukrytą w każdej z kolorowych kul.

Ważny wybór: szampon i odżywka do włosów dla dzieci

Kosmetyki do włosów dla dzieci mają wyjątkowe znaczenie, bo właśnie głowa bywa najbardziej problematyczna do umycia. Dlatego przedstawiamy szampon do włosów dla dzieci, który nie szczypie w oczy i bajecznie pachnie. Jego dopełnieniem jest odżywka do włosów dla dzieci, która doskonale je odżywia, ale też ułatwia rozczesanie niesfornych kosmyków. Te kosmetyki stanowią idealnie zgrany duet, niezbędny w łazience maluszka.

Zapraszamy do skorzystania z naszych sposobów na radosną kąpiel. Powyższe to kilka wybranych propozycji - gorąco zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem niniejszej kategorii i regularnego wracania do niej. Przez cały czas pracujemy nad tym, by nasza oferta była jak najciekawsza i praktyczna. Zapraszamy!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-13 z 13 pozycji