Już jest! Cyber Monday w Popaopa!

Ponad 3000 produktów w cenach obniżonych nawet o 50%

Z kodem "CYBER" - 12% rabatu na nieprzecenione!

Pieluszki

Pieluszki bambusowe, pieluszki muślinowe, pieluszki bawełniane - wybór jest ogromny. Wszystko po to, by zapewnić rodzicom skuteczne wsparcie w trakcie codziennej opieki nad niemowlętami. I oczywiście również po to, by maluszki miały dostęp do jak najlepszych produktów, delikatnych dla ich skóry i super chłonnych. Dodatkowe korzyści ze stosowania na co dzień pieluszek bambusowych, muślinowych czy bawełnianych jest możliwość ich uniwersalnego wykorzystania. Pieluszki po prostu sprawdzają się w różnych sytuacjach - przy karmieniu, odbijaniu po karmieniu, w trakcie spaceru, kąpieli, a nawet zabawy w “A kuku!” ;)

Pieluszki bambusowe

Są świetnym patentem do wykorzystania również jako otulacz. Delikatny, oddychający, zawsze pod ręką. Idealny na lato! Pieluszki bambusowe La Millou to również mistrzostwo rewelacyjnych wzorów i kolorów, które urzekają i bawią dzieci.

Pieluszki muślinowe

W tej kategorii przygotowaliśmy pieluszki muślinowo - bambusowe Poofi, charakteryzujące się wyjątkową przyjemnością dla skóry najmłodszych użytkowników.

Pieluszki bawełniane

Dla tradycjonalistów, bo bawełna sprawdza się zawsze - i to za to najbardziej ją cenimy. Trwałe, kolorowe, chłonne. Pieluszki bawełniane będą towarzyszyć dziecku co najmniej przez kilka pierwszych miesięcy życia.

Zapraszamy do zakupów!

Brak produktów w tej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć