Pieluszki

Pieluszki bambusowe, pieluszki muślinowe, pieluszki bawełniane - wybór jest ogromny. Wszystko po to, by zapewnić rodzicom skuteczne wsparcie w trakcie codziennej opieki nad niemowlętami. I oczywiście również po to, by maluszki miały dostęp do jak najlepszych produktów, delikatnych dla ich skóry i super chłonnych. Dodatkowe korzyści ze stosowania na co dzień pieluszek bambusowych, muślinowych czy bawełnianych jest możliwość ich uniwersalnego wykorzystania. Pieluszki po prostu sprawdzają się w różnych sytuacjach - przy karmieniu, odbijaniu po karmieniu, w trakcie spaceru, kąpieli, a nawet zabawy w “A kuku!” ;)

Pieluszki bambusowe

Są świetnym patentem do wykorzystania również jako otulacz. Delikatny, oddychający, zawsze pod ręką. Idealny na lato! Pieluszki bambusowe La Millou to również mistrzostwo rewelacyjnych wzorów i kolorów, które urzekają i bawią dzieci.

Pieluszki muślinowe

W tej kategorii przygotowaliśmy pieluszki muślinowo - bambusowe Poofi, charakteryzujące się wyjątkową przyjemnością dla skóry najmłodszych użytkowników.

Pieluszki bawełniane

Dla tradycjonalistów, bo bawełna sprawdza się zawsze - i to za to najbardziej ją cenimy. Trwałe, kolorowe, chłonne. Pieluszki bawełniane będą towarzyszyć dziecku co najmniej przez kilka pierwszych miesięcy życia.

Zapraszamy do zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-6 z 6 pozycji