Bezpieczeństwo Dziecka

Bezpieczeństwo jest dla każdego rodzica priorytetem w opiece nad dzieckiem. W naszym sklepie znajdziesz gadżety, które znajdą zastosowanie w codziennym życiu i podróży.

Akcesoria dla bezpieczeństwa dziecka

Dzieci coraz częściej towarzyszą swoim rodzicom w codziennych aktywnościach, takich jak koncerty, wydarzenia sportowe, wesela lub podróże samolotem. Warto jednak pamiętać, że hałas może być dla nich niebezpieczny. W naszej ofercie znajdują się słuchawki wygłuszające, tłumiące dźwięk do bezpiecznej granicy 24 dB. Podczas podróży praktyczne będzie również lusterko do samochodu Benbat, mocowane do tylnego zagłówka. Dzięki niemu, w prosty sposób możesz obserwować, co robi nasze dziecko.

Rodzice często obawiają się, że ich dziecko się zgubi. Jeśli więc wybieramy się w zatłoczone miejsce, możemy zapiąć malucha w szelki dla dzieci. Nasza pociecha będzie wtedy eksplorować otoczenie pod kontrolą rodzica. W naszej ofercie dostępna jest też opaska informacyjna, na której umieścisz najważniejsze dane: imię oraz numer telefonu. Osoba, która znajdzie dziecko, będzie wiedziała do kogo się zgłosić.

Gadżety zapewniające bezpieczeństwo w plenerze

Zdecydowanie warto spędzać czas na świeżym powietrzu, ale trzeba na siebie uważać. W naszej ofercie znalazły się produkty dla bezpieczeństwa dziecka chroniące przed kleszczami. Posiadamy urządzenia, które nie wykorzystują żadnych szkodliwych związków. Zamiast tego, wykorzystują impulsy ultradźwiękowe, przez które pajęczaki stają się zdezorientowane i nie mogą namierzyć żywiciela. Odstraszacz minimalizuje więc ryzyko złapania chorób przenoszonych przez kleszcze, takich jak borelioza czy kleszczowe zapalenie mózgu. Urządzenie jest dostępne w kilku wersjach: dla dzieci, dorosłych i zwierząt domowych. Zasada działania zawsze jest jednak taka sama.

Posiadamy również spraye odstraszające komary oraz żele łagodzące świąd po ukąszeniu. Na wszelki wypadek warto zawsze mieć je w apteczce, zwłaszcza jeśli wybierasz się do lasu lub nad jezioro. W Popaopa.pl znajdziesz akcesoria dla bezpieczeństwa dziecka niezbędne na wypady w plener.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w opiece nad najmłodszymi jest ostrożność. Dostępne w naszej ofercie gadżety zapewniające bezpieczeństwo pomagają rodzicom zachować bezpieczeństwo w codziennych sytuacjach.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 46 pozycji