WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Bezpieczeństwo Dziecka Jest 67 produktów.

Bezpieczeństwo jest dla każdego rodzica priorytetem w opiece nad dzieckiem. W naszym sklepie znajdziesz gadżety, które znajdą zastosowanie w codziennym życiu i podróży.

Akcesoria dla bezpieczeństwa dziecka

Dzieci coraz częściej towarzyszą swoim rodzicom w codziennych aktywnościach, takich jak koncerty, wydarzenia sportowe, wesela lub podróże samolotem. Warto jednak pamiętać, że hałas może być dla nich niebezpieczny. W naszej ofercie znajdują się słuchawki wygłuszające, tłumiące dźwięk do bezpiecznej granicy 24 dB. Podczas podróży praktyczne będzie również lusterko do samochodu Benbat, mocowane do tylnego zagłówka. Dzięki niemu, w prosty sposób możemy obserwować, co robi nasze dziecko.

Rodzice często obawiają się, że ich dziecko się zgubi. Jeśli więc wybieramy się w zatłoczone miejsce, możemy zapiąć malucha w szelki dla dzieci. Nasza pociecha będzie wtedy eksplorować otoczenie pod kontrolą rodzica. W naszej ofercie dostępna jest też opaska informacyjna, na której umieścisz najważniejsze dane: imię oraz numer telefonu. Osoba, która znajdzie dziecko, będzie wiedziała do kogo się zgłosić.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w opiece nad dzieckiem jest ostrożność. Dostępne w naszej ofercie produkty pomagają rodzicom zachować bezpieczeństwo w codziennych sytuacjach.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów