Letnia Promocja!

10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

CZERWIEC

package.pngIlość kodów ograniczona!

Bezpieczeństwo Dziecka

Bezpieczeństwo jest dla każdego rodzica priorytetem w opiece nad dzieckiem. W naszym sklepie znajdziesz gadżety, które znajdą zastosowanie w codziennym życiu i podróży.

Akcesoria dla bezpieczeństwa dziecka

Dzieci coraz częściej towarzyszą swoim rodzicom w codziennych aktywnościach, takich jak koncerty, wydarzenia sportowe, wesela lub podróże samolotem. Warto jednak pamiętać, że hałas może być dla nich niebezpieczny. W naszej ofercie znajdują się słuchawki wygłuszające, tłumiące dźwięk do bezpiecznej granicy 24 dB. Podczas podróży praktyczne będzie również lusterko do samochodu Benbat, mocowane do tylnego zagłówka. Dzięki niemu, w prosty sposób możemy obserwować, co robi nasze dziecko.

Rodzice często obawiają się, że ich dziecko się zgubi. Jeśli więc wybieramy się w zatłoczone miejsce, możemy zapiąć malucha w szelki dla dzieci. Nasza pociecha będzie wtedy eksplorować otoczenie pod kontrolą rodzica. W naszej ofercie dostępna jest też opaska informacyjna, na której umieścisz najważniejsze dane: imię oraz numer telefonu. Osoba, która znajdzie dziecko, będzie wiedziała do kogo się zgłosić.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w opiece nad dzieckiem jest ostrożność. Dostępne w naszej ofercie produkty pomagają rodzicom zachować bezpieczeństwo w codziennych sytuacjach.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć