Mycie ząbków

Akcesoria do higieny jamy ustnej u dzieci

Dbanie o zęby to coś, co warto jak najwcześniej zaszczepić w dziecku, gdy tylko w jego jamie ustnej pojawią się pierwsze ząbki. Jak zawsze przychodzimy z pomocą wszystkim troskliwym rodzicom i dlatego przygotowaliśmy tę kategorię produktów. Prezentujemy akcesoria, które powinny jak najszybciej pojawić się w łazience na półce, nawet najmniejszego człowieka. W końcu higiena jamy ustnej i mycie ząbków to poważne sprawy, o które warto zadbać jak najwcześniej! Skompletowaliśmy i przedstawiamy asortyment, który zabezpiecza wszystkie potrzeby związane z utrzymaniem zębów w dobrej kondycji.

Oczywiście warto wybierać takie produktu, które zostały stworzone z myślą o dzieciach w konkretnym przedziale wiekowym. Ząbki u maluszków mają różne potrzeby, naprzeciw którym wychodzą producenci tworzący np. naturalne pasty do zębów dla dzieci (jak np. Jack n Jill pasta do zębów, czyli pasta oparta wyłącznie na organicznych składnikach. Bez fluoru, cukru, barwników i konserwantów, za to w rewelacyjnych wariantach smakowych). Szczególnie w pierwszych miesiącach życia przydatnym sprzętem jest silikonowa szczoteczka do zębów dla niemowląt - idealna pierwsza szczoteczka, którą z czasem z rąk rodziców może przejąć dziecko, by zacząć samodzielnie myć zęby. Natomiast dla starszaków idealnym wyborem jest soniczna szczoteczka dla dzieci - innowacyjna, prosta w obsłudze i bardzo dokładna, dlatego najlepsza dla dzieci.

Wróżka zębuszka dla dzieci

Jednak przecież higiena ząbków dziecka to nie tylko poważne sprawy! Przedstawiamy również produkty, które pomogą Wam beztrosko i bezproblemowo przejść przez temat wypadających mlecznych zębów. Sprawę załatwi wróżka zębuszka dla dzieci, stworzona przez markę Jack N'Jill. To rewelacyjna propozycja, która pozwala podejść do sprawy z humorem i uśmiechem na ustach. Urocza wróżka zębuszka może być tym, co dziecko lubi najbardziej - króliczkiem, misiem koala lub zabawnym owadem. Każde z nich posiada małą kieszonkę, idealną na mleczny ząbek. Ząbek, schowany niczym skarb w kieszonce, na pewno nie zgubi się pod poduszką i wróżka zębuszka szybko znajdzie go, by w zamian zostawić maluszkowi drobny upominek. Idealnie! Prawda? Z takim pomocnikiem wszyscy będą zadowoleni i dziecko, i rodzice, i Wróżka Zębuszka ;)

Z naszymi produktami łatwiej zadbać o zdrowie dziecka i jego dobry humor. Każda, nawet najbardziej prozaiczna czynność może być świetną zabawą. Z odpowiednio dobranymi akcesoriami i pozytywnym nastawieniem na pewno nauczysz dziecko wszystkiego, czego potrzeba, by umiało o siebie zadbać. Nieustannie uzupełniamy nasz asortyment, dlatego zaglądaj tu regularnie. Zapraszamy do zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-5 z 5 pozycji