WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Tekstylia Jest 694 produktów.

Dzieci są wrażliwe na uczulenia i podrażnienia, dlatego ważne jest, aby wybierać materiały najwyższej jakości. W naszym sklepie stawiamy na naturalne tkaniny i staranne wykończenia.

Ciepłe kocyki i szlafroki dla dzieci

Produkty dla najmłodszych muszą być lekkie, ale jednocześnie ciepłe. Oferujemy kocyki dla dzieci, które zapewniają komfortową temperaturę w chłodne dni. Posiadamy produkty wykonane z bawełny, welwetu oraz wysokogatunkowej wełny merynos.

W naszym sklepie znajdziesz również ciepłe szlafroki, które zapewnią dziecku komfort po kąpieli i przed pójściem spać. Oferujemy produkty z bambusa, materiału który chroni zarówno przed przegrzaniem, jak i wyziębieniem.

Pieluszki z naturalnych materiałów

Pieluszki powinny przede wszystkim dobrze przepuszczać powietrze, aby nie narażać dziecka na powstawanie odparzeń lub potówek. Dostępne w naszym sklepie produkty zostały wykonane z naturalnych, oddychających tkanin: muślinu, bambusa i bawełny.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wygoda dziecka. W naszej ofercie umieszczamy więc wyłącznie produkty z najwyższej jakości tkanin, które zapewniają maluchom komfort w każdej sytuacji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 694 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 694 elementów