Zabawki drewniane

Drewniane zabawki dla dzieci mają w sobie niezwykły urok. Nie tylko dostarczają rozrywki najmłodszym, ale też sprawiają, że rodzice przypominają sobie czasy własnego dzieciństwa. W ofercie Popaopa.pl znalazły się proste, ekologiczne zabawki, które wspomagają rozwój kreatywności.

Zabawki drewniane dla dzieci

Zabawki z drewna są naturalne i bezpieczne. Dzięki swojej prostej budowie, wyróżniają się trwałością. Można bawić się nimi na wiele sposobów. Dziecko jest ograniczane właściwe wyłącznie przez swoją wyobraźnię. Naturalny design sprawia, że drewniane zabawki są doskonałą dekoracją dziecięcego pokoju.

Drewniane zabawki Little Dutch

Współpracujemy wyłącznie z producentami, dla których jakość jest bardziej istotna od liczby wyprodukowanych sztuk. W naszej ofercie znalazły się więc produkty holenderskiej marki Little Dutch. Zabawki tej firmy wyróżniają się charakterystycznym designem i przyjazną, pastelową kolorystyką. Oferujemy m. in. pchacze, domki dla lalek, cymbałki, liczydła i zabawkowe kuchenki.

Ekologiczne zabawki Plan Toys

Posiadamy również zabawki marki Plan Toys. Firma jest pionierem w wykorzystaniu drewna kauczukowego do produkcji akcesoriów dla dzieci. Zabawki powstają przy udziale pedagogów i psychologów dziecięcych, dlatego mamy pewność, że doskonale wpływają na rozwój najmłodszych. W naszej ofercie znalazły się liczne zabawki, tworzone w nurcie Montessori takie, jak przybory kuchenne, warsztat z narzędziami czy instrumenty muzyczne. Posiadamy również drewniane klocki, wspomagające rozwój motoryki małej.

Zabawki z drewna są znacznie bardziej ekologiczne i naturalne od wykonanych z tworzyw sztucznych. Wierzymy, że zakochasz się w nich tak samo, jak my i nasze dzieci. Udanych zakupów!

 

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 108 pozycji