WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Nauka chodzenia Jest 21 produktów.

Produkty, znajdujące się w naszym sklepie, mają nie tylko dostarczać rozrywki, ale też wspomagać rozwój dziecka, w tym stawianie pierwszych kroków.

Zabawki do nauki chodzenia

Wielu rodziców nie może doczekać się pierwszych kroków swojego dziecka. Jeśli należysz do tego grona, powinieneś zdecydować się na zabawki zachęcające do nauki chodzenia. Zanim dziecko opanuje sztukę samodzielnego przemieszczania, z pewnością będzie potrzebować wiele wolnego miejsca, troski i zapału. Ten proces mogą mu jednak ułatwić wózki i pchacze do nauki chodzenia. W naszym sklepie posiadamy estetyczne i funkcjonalne produkty, takie jak:

  • zabawki do ciągnięcia Plan Toys - pełniące funkcję towarzysza do nauki chodzenia, podążającego za dzieckiem po całym domu,
  • chodziki drewniane - będące niezastąpioną podporą przy wstawaniu oraz pełniące rolę wózka do transportu ulubionych zabawek lub klocków,
  • drewniane pchacze - w formie zabawnych zwierzątek, skutecznie zachęcające do aktywności fizycznej i prób samodzielnego przemieszczania się.

Dostępne w naszej ofercie pchacze do nauki chodzenia sprawiają, że dziecko chętniej i odważniej się porusza. Zabawka jest w stanie zastąpić pomocną dłoń osoby dorosłej. Rodzic nie musi prowadzić dziecka za rączkę, co jest ogromną ulgą dla jego kręgosłupa. Dzięki swoim ciekawym kształtom, pchacze zachęcają też dziecko do poznawania nowych gatunków zwierząt.

Nauka chodzenia to jeden z najważniejszych etapów rozwoju malucha. Warto ułatwić mu ten proces, sięgając po produkty, które pomagają w doskonaleniu umiejętności samodzielnego poruszania się.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów