Instrumenty muzyczne

Oto nasze instrumenty muzyczne dla dzieci - zróbmy razem trochę hałasu! Instrumenty muzyczne należą do ulubionych zabawek, nawet wśród najmłodszych maluchów. W Popaopa.pl z pewnością znajdziesz odpowiedni prezent dla małego wirtuoza.

Drewniane instrumenty muzyczne dla dzieci

W naszej ofercie znalazły się najbardziej klasyczne dziecięce instrumenty muzyczne - bębenki czy gitary, ale też bardziej innowacyjne i kreatywne - deszczownica czy kastaniety w kształcie ptaków. Są barwne, przyjemne w dotyku i trwałe - zostały stworzone specjalnie dla dzieci. Sprawdzą się w ramach prezentu na wyjątkową okazję, ponieważ nasze instrumenty pokochają wszystkie muzykalne dzieci. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i bezpieczeństwo. Współpracujemy z producentami, którzy tworzą rewelacyjne zabawkowe instrumenty muzyczne dla dzieci. Posiadamy m. in. zabawki marki Djeco, Plan Toys, Little Dutch czy Goki.

Drewniane instrumenty perkusyjne Djeco

Instrumenty Djeco nie tylko wydają przyjemne dźwięki, ale też pięknie się prezentują. Kolorowe, etniczne wzory sprawiają, że maluchy bardzo chętnie z nich korzystają. W naszej ofercie znalazły się bębenki muzyczne dla dzieci, którymi mogą bawić się już dwulatki. Posiadamy również tamburyny, harmonijki, gitary i deszczownice. Zabawki Djeco pozwalają kształtować wrażliwość na dźwięki od najmłodszych lat.

Drewniane instrumenty Little Dutch

Posiadamy również zabawki holenderskiej marki Little Dutch. Są wykonane z bezpiecznego, naturalnego materiału - drewna i malowane nietoksycznymi farbami na bazie wody. W naszej ofercie znajdują się gitary i cymbałki - instrumenty odpowiednie dla małych i nieco starszych dzieci. Przyjazna, pastelowa kolorystyka sprawia, że najmłodsi nie mogą oderwać się od zabawek Little Dutch.

Dziecięcy instrument muzyczny powinien pięknie wyglądać i wydawać wyraźne dźwięki. Właśnie takie zabawki znalazły się w ofercie Popaopa.pl. Z pewnością ucieszą każdego małego muzykanta. Wspólna gra na instrumentach to świetna zabawa - daj się w nią wciągnąć!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-14 z 14 pozycji