WRACAMY DO SZKOŁY!

10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

WRZESIEN

package.pngIlość kodów ograniczona!

Lista produktów marki Fat Brain Toys

Klocki przyssawki - zupełnie nowy wymiar zabawy

Dostępne w naszej ofercie klocki na przyssawki przyklejają się do siebie i do każdej gładkiej powierzchni. Wyginają się i tworzą zabawne kształty. Przyssawki dla dzieci można zamocować na oknie lub lodówce, ponieważ nie pozostawiają nieestetycznych śladów. Wspomagają rozwój kreatywności, gdyż maluch może stworzyć z nich praktycznie każdą formę, jaka przyjdzie mu do głowy. W naszej ofercie znajdują się również grzechotki z przyssawkami dla dzieci oraz wirujące, silikonowe spinnery.

Wieża Spin Again - Fat Brain Toys

Zakręcona Wieża SpinAgain to piramida z kręcącymi się elementami. Kolorowa układanka skutecznie przykuwa uwagę dziecka, które może nakładać krążki na słupek i obserwować, jak okrągłe elementy opadają, wirując i kręcąc się.

Sensoryczne kule dla dzieci Fat Brain Toys

Najważniejszą cechą kul sensorycznych jest zróżnicowanie faktur. W środku znajdują się delikatne dzwoneczki, które wydają dźwięk podczas ruchu. Dzięki temu, kule sensoryczne stymulują wzrok, dotyk i słuch dziecka, wspomagając rozwój sensoryczny. 

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 28 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć