Lista produktów marki Fat Brain Toys

Zabawki Fat Brain Toys

Kolejna marka w naszym sklepie, która tworzy zabawki z pasującym również nam przesłaniem: produkować tylko to, co z czystym sumieniem podarowałbyś swoim dzieciom. Od 2006 roku pochodzące ze stanów Fat Brain Toys wypuszcza na rynek rewolucyjne i rewelacyjne autorskie zabawki edukacyjne, których zadaniem jest rozwijać logiczne myślenie. W asortymencie Fat Brain Toys znajdziesz zabawki sensoryczne dla niemowląt, bestsellerowe klocki przyssawki dla przedszkolaków a nawet gry logiczne dla młodzieży.

Cechy szczególne zabawek Fat Brain Toys to wysoka jakość oraz kolory powalające różnorodnością i nasyceniem barw. Jednak to, co najważniejsze to ich wartość edukacyjna i bardzo dobry wpływ na rozwój najmłodszych. Jesteśmy pewni, że sam z przyjemnością wciągniesz się w zabawę produktami Fat Brain Toys! Poniżej przedstawiamy absolutne przeboje sprzedażowe tej rewelacyjnej marki: klocki przyssawki Fat Brain Toys oraz zabawki sensoryczne Fat Brain Toys.

Klocki Fat Brain Toys - zabawa dla każdego

Na serio! Klocki Fat Brain Toys są wyjątkowe, można nawet powiedzieć, że to nowy gatunek klocków, bo one… zasysają. Klocki przyssawki Fat Brain Toys podbiły już serca milionów dzieci i rodziców. Dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, ich cechą charakterystyczną jest to, że mają przyssawki i to za ich pomocą tworzy się konstrukcje i budowle.

Przyssawki Fat Brain Toys przysysają się nie tylko do siebie, ale także do wszystkich innych gładkich powierzchni, co daje nieograniczone możliwości zabawy. Co więcej, przyssanie to jedno ze źródeł dziecięcej radości - odklejanie przyssawek od siebie jest drugą przyjemnością, również bardzo wciągającą.

Zabawki sensoryczne Fat Brain Toys - rewelacja nie tylko dla maluszka

Zabawka sensoryczna ma za zadanie dawać okazję do oswajania się z kształtami i fakturami, pobudzać teksturami i kolorami. Zabawki sensoryczne Fat Brain Toys realizują te zadania na szóstkę z plusem! Do dyspozycji masz szeroki wybór - od najprostszych piłek sensorycznych, przez oryginalne piramidy sensoryczne, po rozbudowane i niesamowicie wciągające sortery, czy nawet całe pracownie sensoryczne. Każda zabawka sensoryczna Fat Brain Toys pociąga swoją różnorodnością kolorów oraz kształtów, a przede wszystkim skutecznie wspiera rozwój sensoryczny dziecka.

Dzięki zabawkom Fat Brain Toys możesz mieć pewność, że dziecko nie tylko rewelacyjnie się bawi, ale również otrzymuje wspaniałe wsparcie w rozwoju. Ta marka to również bezpieczny wybór, jeżeli szukasz pomysłu na prezent - jakość produktu, świetna zabawa, a do tego wartość edukacyjna - to ucieszy każdego, i dziecko i rodzica. Niech Twoje zakupy będą udane!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-16 z 16 pozycji