Pomysł na prezent

Pomysły na prezenty - na każdą okazję i dla każdego dziecka

Prezenty to coś, co dzieci uwielbiają otrzymywać. Na szczęście dorośli uwielbiają je dawać! Bo nic tak nie cieszy, jak radość w oczach dziecka, gdy chwyta w swoje rączki nową zabawkę. Z naszą kategorią zawierającą pomysły na prezenty możesz mieć pewność, że nigdy nie zabraknie Ci inspiracji i pomysłów na podarunki. Ba, nawet zaczniesz je dawać bez okazji! Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Pomysły na prezent dla dziewczynki

Gdy nadchodzi wyjątkowa okazja, lub właśnie przeciwnie, gdy nie ma szczególnej okazji, ale masz ochotę podarować dziecku coś wyjątkowego - nasze pomysły na prezent idealnie rozwiążą wszelkie rozważania odnośnie tego, co wybrać. Tym razem propozycje dla małych dam:

Urocze lalki Miniland - ta hiszpańska marka stworzyła serię lalek bardzo precyzyjnie oddających cechy charakterystyczne ludności z całego świata. I tak możesz wybrać ciemnowłosą lalkę Hiszpankę lub blondynę Europejkę. Wszystkie są piękne, przyjemne w dotyku, wzbudzają sympatię i aż chce się nimi zaopiekować.

Lalki przytulanki Little Dutch - to lalki uszyte z trwałej i przyjemnej tkaniny, mają indywidualny charakter wyrażony przez ciekawe stroje. To kandydatki do ulubionych lalek na całe dzieciństwo.

Kreatywny zestaw do tworzenia biżuterii - to pomysł na kreatywny prezent. Spory słoiczek pełny koralików i innych akcesoriów do tworzenia biżuterii ucieszy każdą dziewczynkę. A przecież właśnie o to chodzi przy dawaniu prezentów!

Pomysł na prezenty dla chłopca

Tak naprawdę niewiele potrzeba, by ucieszyć dziecko podarunkiem. Z naszymi propozycjami z tej kategorii możesz nie tylko ucieszyć, ale również dostarczyć dziecku pozytywnej motywacji do rozwijania wyobraźni i nie tylko. Pomysły na prezent dla chłopca:

Droga do układania Way To Play - samo układanie drogi to świetna zabawa, natomiast to jak przyjemnie się po niej jeździ to już całkiem odrębna sprawa. Świetna baza do wielu zabaw, rozwijająca wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Jeździk Wheely Bug - dostępny jest w różnych formach - jako świnka lub myszka. Pozwala robić wszystko to, co chłopcy lubią najbardziej - jeździć!

Gry zręcznościowe od Plan Toys - wykonane z drewna, są dobrze przemyślane i pięknie wykonane. Nasycone kolory zachęcają do zabawy, która zmusza do myślenia i wspomaga trening umiejętności małej motoryki.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Nasze pomysły na prezenty są sprawdzone i starannie wyselekcjonowane. Zadowalają najbardziej wymagających, bo są świetnej jakości i zaskakują swoja pomysłowością. Niech zakupy i zabawa będą udane, a prezenty szczerze ucieszą!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 36 pozycji