To już Jesień!

10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

JESIEN

package.pngIlość kodów ograniczona!

Lista produktów marki BUKI

Oferujemy wiele zabawek, wspomagających rozwój Twojego dziecka. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które skutecznie zachęcają najmłodszych do odkrywania świata.

Walkie Talkie dla dzieci

Dziecko w wieku powyżej ośmiu lat jest już gotowe na eksplorację okolicy. W naszej ofercie znajdują się walkie-talkie, których zasięg w terenie niezabudowanym wynosi nawet 4 km. Krótkofalówki dla dzieci posiadają wiele przydatnych funkcji, do których należą:

  • obecność aż 8 kanałów,
  • przystosowanie do użytku w pomieszczeniu i na zewnątrz,
  • praktyczny klips do zaczepienia na pasku,
  • wyświetlacz z podświetleniem.

Mikroskop dla dziecka

Zabawkowy mikroskop lornetkowy pozwala na odkrycie świata, niewidocznego gołym okiem. Wystarczy umieścić na podstawie przedmioty, znalezione w domu i włączyć lampkę LED, aby dziecko poczuło się, jak mały naukowiec. W naszym sklepie dostępne są też slajdy z próbkami mikroskopowymi pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Jeśli dziecko interesuje się naturą, doskonałą zabawką będzie również jajko z dinozaurem. Wystarczy zanurzyć je w wodzie, aby w ciągu 48h wykluł się kolorowy, stopniowo rosnący dinozaur.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 29 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć