Lista produktów marki BUKI

Zabawki edukacyjne BUKI

Oferujemy wiele zabawek, wspomagających rozwój Twojego dziecka. Skoro jesteś w tym miejscu, pewnie szukasz równowagi między zapewnieniu dziecku świetnej zabawy, a zachęceniem go do poznawania tego, co nowe i do nauki. Bądź spokojny - w naszym sklepie znajdziesz produkty, które skutecznie zachęcają najmłodszych do odkrywania świata. Nic nie rozwija tak skutecznie jak radosna eksploracja otoczenia, a właśnie do niej zachęcają wszystkie zabawki BUKI. Znasz już zabawki edukacyjne BUKI? Z przyjemnością przedstawiamy markę, która za misję obrała sobie, by bawić i uczyć jednocześnie. Zabawki, które znajdziesz w tej kategorii powstały we Francji i określone zostały mianem zabawek naukowych. My wolimy określenie zabawki kreatywne :) Jeżeli zależy Ci na kreatywnym pobudzeniu ciekawości dziecka i stworzenia mu warunków do twórczej zabawy - będziesz zadowolony z zabawek BUKI. Francuscy projektanci, ilustratorzy i naukowcy robią przy nich świetną robotę!

Walkie Talkie dla dzieci, koniecznie BUKI!

Pewnie wiesz, że dziecko w wieku powyżej ośmiu lat jest już gotowe na eksplorację okolicy. Z naszym asortymentem dostarczysz mu akcesoriów, dzięki którym chętnie ruszy do zabawy na podwórku. Gorąco polecamy walkie talkie dla dzieci, którego zasięg w terenie niezabudowanym wynosi nawet 4 km. Walkie talkie BUKI posiada wiele przydatnych funkcji, do których należą: obecność aż 8 kanałów, przystosowanie do użytku w pomieszczeniu i na zewnątrz, praktyczny klips do zaczepienia na pasku, wyświetlacz z podświetleniem. Wyposażenie godne małego odkrywcy - na pewno ucieszy i zmotywuje do działania.

Mini projektor BUKI

Jako alternatywę do zabawy poza domem przedstawiamy propozycję atrakcyjnego spędzania czasu w domu. Mini projektor BUKI to maszynka do pobudzania wyobraźni i kreatywności. Dziecko za jej sprawą może wyświetlać na ścianie lub suficie historyjki - do projektora dołączony jest zestaw slajdów z tematyką atrakcyjną dla co najmniej 5-letnich dzieci. Projektorek BUKI jest poręczny, w formie latarki daje się zabrać wszędzie i używać, gdzie tylko dziecko zapragnie.

Dzięki zabawkom edukacyjnym BUKI dziecko odkryje wszystko to, co jest tak ważne dla małego człowieka - okazja do nauki jest wszędzie, trzeba ją tylko dostrzec. Z zabawkami Buki to naprawdę proste i przyjemne. Polecamy te zabawki wszystkim, którzy szukają dobrej, ale i mądrej rozrywki dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Życzymy udanych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 26 pozycji