Słuchawki Wygłuszające dla Dzieci

Słuchawki wygłuszające dla dzieci — spokój każdej pociechy

W tej kategorii przedstawiamy rewelacyjny wynalazek - słuchawki wygłuszające dla dzieci. Z nimi Twój maluszek będzie mógł towarzyszyć Ci w codziennych aktywnościach bez przejmowania się hałasem. Zobacz, co przygotowaliśmy, żeby zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Zadbaj o słuch Twojego dziecka z EciPeci

Niechętnie rozstajesz się ze swoim maluchem i chcesz, aby towarzyszył Ci w Twoich ulubionych aktywnościach? Nie masz z kim zostawić dziecka, aby wybrać się na koncert, festyn czy mecz? Często podróżujesz i chcesz uchronić malucha przed hałasem na dworcu lub lotnisku? Jeżeli tak, słuchawki wygłuszające dla dziecka to produkt dla Ciebie. Warto pamiętać, że maluch jest znacznie bardziej wrażliwy na hałas. Już dźwięki powyżej 70 dB mogą wywoływać jego niepokój i rozdrażnienie. Przebywanie w intensywnym hałasie powoduje też ryzyko uszkodzenia słuchu. Słuchawki przydadzą się więc podczas podróży, remontu czy ważnych wydarzeń. Dziecko będzie mogło Ci towarzyszyć bez poczucia dyskomfortu oraz ryzyka uszkodzenia słuchu. Słuchawki sprawdzą się też w awaryjnych sytuacjach, kiedy dziecko nie może spać ze względu na hałas np. podczas wizyty gości.

Słuchawki EciPeci - najlepsze słuchawki wygłuszające dla dzieci

Polecamy wyłącznie sprawdzone produkty, a słuchawki EciPeci to niezaprzeczalny bestseller. W ofercie znajdują się zarówno słuchawki wygłuszające dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Można używać ich już od 6. miesiąca aż do 10. roku życia. Zostały dostosowane do rozmiaru głowy dziecka oraz jego delikatnej skóry. Przykrywają całe uszy oraz zostały wyposażone w specjalną opaskę, dzięki której słuchawki trzymają się na swoim miejscu i nie przysparzają maluchowi dyskomfortu. Słuchawki dla niemowląt EciPeci są wykonane z bezpiecznych materiałów i posiadają niezbędne certyfikaty: CE oraz atest gwarantujący poziom tłumienia dźwięku. Produkt jest więc skuteczny, a jednocześnie nie sprawia dziecku dyskomfortu.

Każdy rodzic chciałby, jak najpełniej pokazywać dziecku świat i wprowadzać je w lubiane przez siebie aktywności. Na pierwszym miejscu zawsze znajduje się jednak bezpieczeństwo, właśnie dlatego powstały wygłuszające słuchawki dla najmłodszych. Sprawdź naszą ofertę i chroń Twoje dziecko przed hałasem. Zapraszamy do zakupów!

Brak produktów w tej kategorii