WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Akcesoria samochodowe na podróż z dzieckiem Jest 42 produktów.

Jak dobrze zorganizować podróż samochodem z dzieckiem? Przede wszystkim przygotować się do niej! I oczywiście zaopatrzyć w odpowiednie akcesoria samochodowe na podróż z dzieckiem. Zdecydowanie ułatwią utrzymanie porządku w samochodzie, zapewnią zajęcie w trakcie długiej jazdy, pozwolą zrelaksować się i dzieciom i rodzicom.

Nasze propozycje to przydatne i ciekawe gadżety, wyprodukowane w sposób przyjazny dzieciom, z materiałów zapewniających długie i satysfakcjonujące użytkowanie. Szczególną popularnością cieszą się:

- zabawki do samochodu - przede wszystkim zawieszki Benbat z kolorowymi maskotkami, które przykuwają uwagę najmłodszych, nadają się do tarmoszenia, przytulania, odgrywania scenek;

- organizer do samochodu dla dzieci - produkt dostępny w kilku opcjach, jako pojemnik stawiany na siedzeniu, mata do zawieszenia na fotelu czy rewelacyjny stolik małego podróżnika. Wszystkie organizery do samochodu dla dzieci spisują się koncertowo;

- poduszka do samochodu dla dziecka - kolorowa, z motywem dziecięcym, zapewnia atrakcję w trakcie jazdy i pozwoli na odbycie komfortowej drzemki.

Życzymy udanych podróży!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów