Karmienie Dziecka

Czas, kiedy dziecko uczy się samodzielnie jeść, może być męczący dla rodziców. Warto więc zaopatrzyć się w produkty, które pomogą chronić odzież maluszka przed zabrudzeniem.

Praktyczne śliniaki silikonowe

Do największych zalet silikonu należą łatwość utrzymania w czystości i wodoodporność. Użycie tradycyjnych, bawełnianych śliniaków nierozerwalnie wiąże się z koniecznością ich częstego prania. W naszej ofercie, znajdują się produkty, które wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką lub nawet umyć w zmywarce. Silikonowy śliniak jest też wyposażony w praktyczną kieszonkę, do której wpadają resztki jedzenia.

Solidny śliniak z rękawkami

Pediatrzy zalecają pozostawienie dziecku jak największej swobody podczas jedzenia. Ma to pozytywny wpływ na rozwój, ale rodzice często skarżą się, jak szybko ich pociecha brudzi kolejne ubranka. Rozwiązaniem tej sytuacji może być śliniak z rękawkami. Zakłada się go, jak fartuszek. Jest wykonany z wodoodpornego materiału, dlatego łatwo utrzymać go w czystości.

Niezbędne akcesoria do karmienia dziecka

Podawanie napojów i karmienie dzieci staje się znacznie łatwiejsze, kiedy masz do tego odpowiednie akcesoria. Posiadamy m.in. praktyczne termosy ze sztućcami dostosowanymi do możliwości malucha. Takie akcesoria do karmienia dziecka przydadzą się, kiedy Twoja pociecha zacznie chodzić do szkoły lub wyjeżdżać na wycieczki. W naszej ofercie dostępne są też liczne butelki wykonane z bezpiecznego, trwałego szkła. Taki materiał wykonania najlepiej sprawdza się do picia wody, ponieważ nie przenikają do niej żadne związki chemiczne - woda pozostaje czysta, świeża i zdrowa. Dobierając produkty do naszej oferty, zwracamy uwagę przede wszystkim na kwestie praktyczne. Wiele z nich nadaje się do mycia w zmywarce, a wyjmowane ustniki możesz w prosty sposób zdezynfekować, aby zachować higienę.

Innowacyjne produkty do karmienia dziecka

W Popaopa.pl znajdziesz liczne akcesoria ułatwiające jedzenie dla dzieci. Posiadamy m.in. silikonowe łyżeczki, idealne do nauki samodzielnego jedzenia. Prawdziwym hitem są jednak tzw. krzywe kubeczki, dzięki którym maluch może w bezpieczny sposób uczyć się pić z kubka. Ich wyjątkowy kształt sprawia, że sprzyjają prawidłowemu rozwojowi i nie zwiększają ryzyka wad wymowy. Nowoczesne produkty do karmienia dziecka powstają nie tylko z myślą o wygodzie rodziców, ale przede wszystkim zdrowiu malucha.

Naszą misją jest ułatwianie życia dzieciom i rodzicom. Praktyczne akcesoria do karmienia dziecka sprawiają, że odkrywanie nowych smaków jest wyłącznie przyjemnością.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 227 pozycji