WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Karmienie Dziecka Jest 1045 produktów.

Czas, kiedy dziecko uczy się samodzielnie jeść, może być męczący dla rodziców. Warto więc zaopatrzyć się w produkty, które pomogą chronić odzież maluszka przed zabrudzeniem.

Praktyczne śliniaki silikonowe

Do największych zalet silikonu należą łatwość utrzymania w czystości i wodoodporność. Użycie tradycyjnych, bawełnianych śliniaków nierozerwalnie wiąże się z koniecznością ich częstego prania. W naszej ofercie, znajdują się produkty, które wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką lub nawet umyć w zmywarce. Silikonowy śliniak jest też wyposażony w praktyczną kieszonkę, do której wpadają resztki jedzenia.

Solidny śliniak z rękawkami

Pediatrzy zalecają pozostawienie dziecku jak największej swobody podczas jedzenia. Ma to pozytywny wpływ na rozwój, ale rodzice często skarżą się, jak szybko ich pociecha brudzi kolejne ubranka. Rozwiązaniem tej sytuacji może być śliniak z rękawkami. Zakłada się go, jak fartuszek. Jest wykonany z wodoodpornego materiału, dlatego łatwo utrzymać go w czystości.

Naszą misją jest ułatwianie życia dzieciom i rodzicom. Praktyczne akcesoria do karmienia dziecka sprawiają, że odkrywanie nowych smaków jest wyłącznie przyjemnością.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1045 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1045 elementów