Papcie i Buty

Stopy niemowlęcia są jeszcze bardzo delikatne, dlatego ważne jest, aby nie obciążać ich zbyt sztywnym obuwiem. W naszym sklepie znajdziesz kapcie, które zapewnią swobodę małym stópkom.

Papcie - dla niemowląt, przedszkolaków i nie tylko

W Popaopa.pl dbamy o najmłodszych w różnym wieku. Znajdziesz u nas zarówno pierwsze buciki dla swojego malucha, jak i wygodne kapcie antypoślizgowe dla dzieci idealne do przedszkola. Jednym z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie zdecydowanie są butoskarpetki Attipas, które świetnie sprawdzają się u maluchów uczących się chodzić.

Komfortowe papcie dla dzieci

Interesują nas wyłącznie produkty najwyższej jakości, dlatego oferujemy polecane przez pediatrów buty Attipas. Tego typu obuwie ma doskonały wpływ na rozwój stopy, ponieważ zapewnia dobre czucie podłoża oraz wspomaga uczenie się przez dziecko równowagi. Buciki Attipas są także lekkie, dzięki czemu nie męczą nóg malucha. Posiadają również antypoślizgowe podeszwy, chroniące przed upadkami podczas nauki chodzenia. Papcie Attipas to funkcjonalne połączenie skarpetek antypoślizgowych oraz obuwia. Zapewniają dużo miejsca na palce, dzięki czemu nie zaburzają prawidłowego rozwoju stopy dziecka. Z drugiej strony posiadają wzmocnione pięty, dlatego zapewniają stabilizację podczas chodzenia. Ze względu na ich wyjątkową budowę, Attipasy to produkt przejściowy: posłuży jako skarpety do chodzenia po domu oraz pierwsze buciki.

Kapcie antypoślizgowe dla dzieci

W naszej ofercie znajdują się też wygodne kapcie dla starszych dzieci, które doskonale nadają się do żłobka lub przedszkola. Są wyposażone w skórzane, antypoślizgowe podeszwy. Wysokiej jakości materiał wykonania skutecznie chroni przed upadkiem oraz zapewnia dobrą wentylację stopy. Posiadamy piękne, wykonane z dbałością o każdy szczegół kapcie Titot. Papcie mają skórzane podeszwy, które zapewniają dobrą wentylację. Drugim materiałem przeznaczonym do produkcji jest dzianina bambusowa, dzięki czemu kapcie delikatnie chłodzą stopę i sprawdzają się również podczas upałów. Papcie Titot to świetny wybór, jeżeli chcesz zapewnić maluchowi komfort, a jest już za duży na kapcie Attipas.

Zdajemy sobe sprawę, że papcie muszą być komfortowe, bezpieczne i atrakcyjne wizualnie, aby dziecko chętnie je nosiło. Na początek doskonale sprawdzają się skarpety z antypoślizgiem, a później warto sięgnąć po tradycyjne kapcie wykonane z naturalnych materiałów. W naszym sklepie znajdziesz produkty idealne dla delikatnych, dziecięcych stópek, dlatego życzymy udanych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-24 z 37 pozycji