Hulajnogi

Hulajnoga to zabawka, o której marzy prawdopodobnie każde dziecko. W naszym sklepie znalazł się więc szeroki wybór tego typu produktów. Oferujemy hulajnogi odpowiednie dla dzieci od pierwszego roku życia.

Hulajnogi dla dzieci

Zakup hulajnogi to doskonały sposób, żeby zachęcić najmłodszych do zabawy na świeżym powietrzu. Jest to bardzo ważne w czasach, gdy stanowczo zbyt długo przebywamy przed ekranem telewizorów i smartfonów. Hulajnoga to nie tylko doskonała zabawka, ale też skuteczna metoda na wspieranie rozwoju malucha. Im więcej dziecko ma ruchu, tym lepiej dla jego koordynacji ruchowej i szybkości.

W naszej ofercie znalazły się hulajnogi dla starszych i młodszych dzieci. Żeby dobrze odpowiadać na ich potrzeby, współpracujemy z renomowanymi producentami, oferującymi wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Hulajnogi Scoot & Ride

Oferujemy m. in. hulajnogi trójkołowe znanej austriackiej marki Scoot & Ride. Prawdziwym hitem są zabawki, które rosną razem z dzieckiem. Hulajnoga Highwaykick 2w1 początkowo pełni rolę jeździka, ponieważ posiada wygodne siedzisko. Gdy dziecko urośnie, wystarczy wcisnąć jeden przycisk, żeby zmienić jeździk w hulajnogę. Produkt posłuży maluchowi od pierwszego do piątego roku życia. Hulajnoga jest solidnie wykonana, dlatego mamy pewność, że będzie bezpiecznie i bezawaryjnie działać.

Hulajnoga Micro

W naszej ofercie znalazły się również hulajnogi szwajcarskiej marki Micro. Produkty tej firmy wyróżniają się prostą budową i najwyższą jakością materiałów. Posiadamy modele przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Hulajnoga Mini będzie odpowiednia od 3. do 6. roku życia, a Maxi - od 6. do 12. Produkt posiada hamulec nożny tylny, umożliwiający szybkie i bezpieczne zatrzymanie się. W naszej ofercie znajdują się też części wymienne do produktów Micro, dzięki którym zabawka zawsze będzie wyglądać jak nowa.

Hulajnoga to doskonały prezent dla każdego aktywnego malucha. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów od liderów w branży produktów dla dzieci.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-5 z 5 pozycji