Zabawki do wózka, łóżeczka i fotelika

Zabawki, które zebraliśmy w tym miejscu to idealne towarzystwo dla malucha w trakcie podróży w wózku lub foteliku, a także świetne umilacze czasu, gdy dziecko leży w łóżeczku. Twoja pociecha szybko się niecierpliwi? Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zabawki do wózka na udany spacer

Nasze propozycje idealnie sprawdzają się jako zabawki na pałąk do wózka. Są kolorowe, radosne, przyciągają wzrok dziecka dopracowanymi elementami, a co najważniejsze - skutecznie zajmują uwagę malucha. Spacer staje się więc przyjemnością, nawet jeśli Twoja pociecha nie jest miłośnikiem leżenia w wózku. Przekonasz się, że dobra zabawka do wózka nie musi wydawać z siebie głośnych dźwięków ani błyskać intensywnym światłem, żeby zająć dziecko na dłuższy czas. Zastanawiasz się, co wybrać? Polecamy m.in. przyjazne myszki-baletnice Tiamo i zabawne owoce Jellycat.

Najlepsze zabawki do łóżeczka

Zabawka do łóżeczka cieszy oczy i sprawia frajdę maluszkowi. Godna polecenia jest z pewnością piękna spiralka na łóżeczko Little Dutch. Różnorodne kształty wywołują radość na twarzy dziecka, a dodatkowo stymulują koordynację wzrokowo-ruchową oraz umożliwiają maluchowi poznawanie różnych faktur. Spiralka doskonale sprawdzi się też w roli zabawki do fotelika. Twój maluszek lubi zawsze mieć przy sobie słodkie zwierzątka? Zawieszka na łóżko z pewnością będzie jedną z jego ulubionych zabawek!

Zabawka do łóżeczka, fotelika lub wózka skutecznie umili dziecku odpoczynek, spacer czy podróż. U nas z pewnością znajdziesz produkt, który wywoła uśmiech na twarzy Twojej pociechy. Życzymy udanej zabawy!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-9 z 9 pozycji