Letnia Promocja!

10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

CZERWIEC

package.pngIlość kodów ograniczona!

Blog - co nowego?

today
remove_red_eye 24 odwiedzin

Myszka Maileg jako kompan zabaw

Myszka Maileg to zabawka, która skradła serca wielu dzieci. Ta przytulanka, choć jest niewielka, może stać się również przyjacielem Twojej pociechy. Myszka może posłużyć nie tylko do zabawy, ale także do edukacji czy jako wsparcie w trudnych dla dziecka sytuacjach. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto sprawić maluchowi taką miłą przytulankę.

today
remove_red_eye 28 odwiedzin

Pomysły na zabawy wakacyjne

Wakacje to idealny czas na tworzenie pięknych, rodzinnych wspomnień. Warto wykorzystać letnie miesiące na zabawy edukacyjne, dzięki którym dziecko może ćwiczyć ważne umiejętności. Nie wiesz, jakie aktywności okażą się odpowiednie? Przeczytaj artykuł i poznaj kilka najlepszych propozycji na wakacyjne zabawy.

today
remove_red_eye 29 odwiedzin

Otulacz - co daje dla noworodka?

W sklepach z akcesoriami dla dzieci można znaleźć wiele akcesoriów, które sprawiają, że opieka nad maluchem jest nieco łatwiejsza. Warto stawiać na produkty, które faktycznie działają. Bardzo popularne są otulacze dla dzieci. Okazuje się, że stosowanie takiego produktu niesie ze sobą wiele zalet. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto.

today
remove_red_eye 16 odwiedzin

Czy warto stosować opaskę do spania u dziecka?

Nocny odpoczynek, szczególnie w przypadku dzieci jest bardzo ważny. To właśnie sen pozwala na relaks i regenerację całego organizmu. Dzięki odpowiedniej ilości oraz jakości snu dziecko może rozwijać się prawidłowo. Twoja pociecha często budzi się w nocy? A może przeszkadza jej światło ulicznych latarni? W takich sytuacjach przyda się opaska do spania.

today
remove_red_eye 20 odwiedzin

Jak nauczyć dziecko liczyć?

Nauka liczenia to jeden z najważniejszych kroków w pierwszych latach edukacji dziecka. Warto ćwiczyć z maluchem w domu, aby pokazać dziecku, że nauka może być świetną zabawą i dawać wiele radości. Jeśli szukasz sposobu na to, jak nauczyć dziecko liczyć, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Poniżej znajdziesz kilka ważnych wskazówek i porad.

today
remove_red_eye 19 odwiedzin

Nauka zasad ruchu drogowego

Znajomość podstawowych zasad ruchu drogowego jest bardzo ważna. Warto wytłumaczyć je już kilkuletniemu dziecku, aby zadbać o jego bezpieczeństwo. Jak zrobić to skutecznie? Najlepiej postawić na naukę poprzez zabawę, jest to bardzo efektywny sposób. W kolejnych akapitach znajdziesz kilka porad i propozycji zabawek, które ułatwią naukę podstawowych zasad ruchu drogowego.

today
remove_red_eye 15 odwiedzin

Zwierzęce plecaki od Trixie

Każdy maluch w pewnym momencie chce być bardziej samodzielny. Warto wspierać taką postawę u dziecka i dawać mu możliwość wykazania się i zadbania o swoje potrzeby. W sklepach dostępne są dodatki i akcesoria, dzięki którym każdy mały odkrywca świata może poczuć się bardziej samodzielny. Jednym z takich przedmiotów jest plecak.

today
remove_red_eye 19 odwiedzin

Przegląd toreb dla mam z La Millou

Każda mama wie, jak ważna jest możliwość posiadania pod ręką przedmiotów, które przydają się do opieki nad dzieckiem. Rodzinny spacer, wizyta u lekarza, a może wyjazd na wakacje? W tego rodzaju sytuacjach pojemna i wygodna torba jest bardzo ważna. Poniżej znajdziesz kilka najlepszych propozycji toreb dla mam z La Millou. Sprawdź, która z nich spełni Twoje oczekiwania najlepiej.

today
remove_red_eye 18 odwiedzin

Co czytać dziecku przed snem?

Nie jest tajemnicą, że każda rodzina ma swoje własne przyzwyczajenia, jeśli chodzi o przygotowanie dziecka do snu. Jednym z najpopularniejszych jest czytanie książek, ma to wiele zalet. Dlaczego warto czytać dziecku przed snem? Jakie książki sprawdzą się najlepiej? Odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziesz w kolejnych akapitach artykułu.

today
remove_red_eye 20 odwiedzin

Gry podróżne dla dziecka

Niezależnie od tego, czy podróż jest bliska, czy daleka, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zacznie się nudzić. Planujecie podróż? Warto przygotować się na nią wcześniej i zadbać o ciekawe rozrywki. Świetnym sposobem na nudę są gry podróżne dla dziecka, które nie tylko bawią, ale także uczą. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie gry sprawdzą się najlepiej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć