WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Akcesoria plażowe Jest 164 produktów.

Zabaki plażowe, o których marzy każde dziecko

Są rzeczy, bez których dziecko na plaży się nie obejdzie! Jest też kilka przedmiotów, które zdecydowanie przydadzą się rodzicom w trakcie plażowania z dziećmi w różnym wieku. Wszystko to zebraliśmy w niniejszej kategorii. Akcesoria plażowe z naszej oferty są kolorowe, zdecydowanie kojarzą się z latem i wypoczynkiem, ale przede wszystkim wspierają radosną zabawę na plaży i w wodzie.

Oto, co na pewno przyda się w trakcie rodzinnego wypoczynku i co znajdziecie w niniejszej kategorii:

- zabawki na plażę dla dzieci - absolutna konieczność, która pozwala uatrakcyjnić kilkugodzinny pobyt nad wodą. Polecane przez nas zabawki plażowe to zarówno klasyczne, jak i innowacyjne propozycje: łopatki, młynki do piasku, wiaderka, a nawet całe zestawy. Zabawki na plażę nie muszą być nudne! Udowadniają to sprawdzeni producenci Scrunch, Quut, SwimFin;

- okulary do pływania dla dzieci - zachęcają do pływania i poznawania podwodnego świata. Szczególnie mocno uwagę zwracają Bling2go okulary, czyli najbardziej niezwykłe, jakie do tej pory widzieliśmy!

- torba na zabawki plażowe - konieczna, bo przecież jakoś te zabawki na plażę dla dzieci trzeba donieść. Polecamy same pojemne i wytrzymałe egzemplarze.

Zapraszamy do zakupów!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów