Opaski Bezpieczeństwa dla Dzieci

Bezpieczeństwo dziecka to bardzo ważna kwestia, ale producenci są obecnie na tyle pomysłowi, że można zadbać o malucha, jednocześnie nie rezygnując z dobrej zabawy. W naszej ofercie umieściliśmy opaski dla dzieci oraz akcesoria przeznaczone do słuchawek wygłuszających, które przydadzą się Twojemu maluchowi, nie tylko na wyjeździe, ale też na co dzień.

Opaski informacyjne dla dzieci

Zgubienie swojej pociechy to jedna z najbardziej stresujących sytuacji, jaką może przeżyć rodzic. Warto więc zadbać o bezpieczeństwo i przygotować się na możliwe zagrożenie. Przydatnym gadżetem będzie tutaj opaska informacyjna dla dzieci. Wygląda jak zwyczajna gumowa bransoletka w modnym kolorze, dlatego maluch chętnie ją założy, a jednocześnie daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju rodzicom podczas wakacyjnego wyjazdu lub wycieczki szkolnej.

Opaska bezpieczeństwa dla dzieci została stworzona tak, aby solidnie trzymała się nawet na małej ręce. Do produkcji wykorzystano silikon ze sprężynującą blaszką w środku, dzięki czemu produkt dopasowuje się do ciała. Na zewnętrznej stronie opaski znajduje się miejsce do wpisania imienia dziecka oraz numeru telefonu do rodziców, dlatego każdy, kto znajdzie dziecko, może mu szybko pomóc. Śliski silikon nie sprawia trudności w czyszczeniu - wystarczy przetrzeć bransoletkę wilgotną szmatką i już można jej dalej używać. Opaska sprawdzi się też na plaży, dlatego zapewni maluchowi bezpieczeństwo podczas rodzinnych wakacji nad morzem.

Słuchawki wygłuszające EciPeci

Słuchawki wygłuszające EciPeci doskonale sprawdzają się na lotnisku, koncercie - w jakimkolwiek miejscu, gdzie maluch jest narażony na niebezpieczny dla siebie hałas. W naszej ofercie znajdziesz specjalny woreczek do przechowywania słuchawek, dzięki któremu możesz schować słuchawki do torby czy bagażu bez obaw, że się uszkodzą.

Polecamy opaski niemowlęce i dziecięce marki Scrunch - solidnie wykonane i ciekawe pod względem wizualnym, dzięki czemu są atrakcyjne dla dzieci. Ze strony Popaopa.pl możesz liczyć na błyskawiczną realizację zamówienia, by jak najszybciej zapewnić bezpieczeństwo Twojemu maluchowi. Życzymy udanych zakupów!

Brak produktów w tej kategorii