WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Wózki, Torby, Akcesoria Jest 711 produktów.

Zakup wózka dziecięcego i niezbędnych akcesoriów jest jedną z najważniejszych decyzji, czekających przyszłych rodziców. W naszym sklepie znajdują się produkty dla dzieci i rodziców z wytrzymałych, komfortowych w użytkowaniu materiałów.

Najlepsze wózki dla dzieci

Oferujemy wózki głębokie i spacerowe, które zapewniają noworodkom i niemowlętom komfort oraz bezpieczeństwo. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, ponieważ chcemy wspierać ideę zrównoważonego rozwoju. W naszym sklepie znajdują się wózki spacerowe marki Greentom. Materiały, z których je wyprodukowano, w większości pochodzą z recyklingu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wielofunkcyjność, dlatego oferujemy także adaptery do fotelików samochodowych i osłony przeciwdeszczowe.

Praktyczne torby do wózka

Podczas codziennych spacerów z dzieckiem może przydać nam się wiele drobiazgów. Niezbędny jest więc zakup plecaka lub torby do wózka. Dostępne w naszej ofercie modele są wyposażone w liczne przegródki i kieszonki, które ułatwiają utrzymanie porządku. Posiadamy także torby z trwałych, wodoodpornych materiałów.

Spacer jest przyjemnością dla dziecka i rodzica, ale trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Dostępne w naszej ofercie akcesoria łączą w sobie funkcjonalność z ciekawym designem.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 711 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 711 elementów