Śliniaki i fartuszki

Pora na akcesoria do zadań specjalnych: śliniaki i fartuszki dla dzieci! Bo przecież jedzenie, malowanie farbkami czy zabawa wodą to wyjątkowe okoliczności, które małemu człowiekowi mogą przysporzyć sporo nowych plam i to w zasadzie wszędzie :) Właśnie dlatego, przedstawiamy śliniaki dla dzieci: od najprostszych, po zapewniające maluchom wyjątkowo dobrą ochronę.

Śliniaki silikonowe i fartuszki dla dzieci

W naszej ofercie znalazły się praktyczne śliniaki-fartuszki dla dziecka. Doskonale chronią nie tylko przestrzeń pod brodą dziecka, ale też rękawy. Wodoodporny śliniak z długim rękawem doskonale sprawdza się, kiedy maluch podejmuje pierwsze próby samodzielnego jedzenia, ponieważ bardzo łatwo jest go wyczyścić. Możliwe jest również pranie produktu, trzeba jednak stosować się do zaleceń producenta i nie przekraczać temperatury 40 stopni. Śliniak bardzo szybko schnie i nadaje się do dalszego użytkowania. Co najważniejsze, produkt nie traci swoich właściwości plamo- i wodoodpornych, nawet po wielu praniach. Rozmiar śliniaka z długim rękawem jest uniwersalny - posłuży dziecku od 6. miesiąca do 3. roku życia.

Śliniak z długim rękawem do nauki samodzielnego jedzenia

Coraz większa część rodziców decyduje się na zastosowanie metody BLW, której nazwa pochodzi od angielskich słów Baby-led Weaning, tłumaczonej w Polsce na Bobas Lubi Wybór. Głównym założeniem jest tutaj pozwolenie dziecku właśnie na dokonywanie wyborów – to maluch decyduje, co będzie jeść, dlatego rodzic kładzie przed nim kilka produktów oraz pozwala mu wybierać i eksplorować różne smaki i konsystencje.

Ta metoda ma wiele zalet, ale wiąże się z niezłym bałaganem. Zdecydowanie przydatny będzie więc śliniak z długim rękawem, dzięki któremu ubranko malucha pozostanie czyste. Produkt został również wyposażony w regulowane paski, dzięki czemu można go przypiąć do krzesełka lub wózka, co znacznie ułatwia utrzymanie śliniaka w odpowiedniej pozycji. Rzepy umożliwiają zamocowanie wodoodpornej tkaniny na tacce krzesełka, dlatego ubranko Twojego dziecka jest naprawdę dobrze chronione przed zabrudzeniem.

Śliniak-fartuszek dla dziecka to doskonałe rozwiązanie dla każdego małego smakosza. Maluch może cieszyć się pierwszymi samodzielnymi posiłkami, a rodzice maja znacznie mniej pracy ze sprzątaniem. Właśnie dlatego, nasze śliniaki dla dzieci zachwycają!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-12 z 12 pozycji