Lista produktów marki Miniland

Lalki Miniland

Jak nauczyć dziecko empatii i zrozumienia dla inności? Lalki hiszpańskiej marki Miniland mogą pomóc nauczyć dziecko wrażliwości na inność i wielokulturowość. Dzięki pięknemu wyglądowi zabawa lalkami to czysta przyjemność, niosąca przy okazji wartość edukacyjną.

Lalki Miniland stanowią doskonały sposób na połączenie zabawy z nauką. Zabawki zachwycają precyzją wykonania i dbałością o wszelkie szczegóły anatomiczne. Skóra lalki pięknie pachnie, dzięki zastosowaniu perfum w procesie produkcji. Lalki Miniland mają ruchome rączki i nóżki, dlatego dziecko może bawić się nimi naprawdę swobodnie. Zabawki nie zawierają dodatkowych mechanizmów elektrycznych, dlatego maluch używa własnej wyobraźni i nie jest narażony na intensywne bodźce. Posiadamy też takie dodatki, jak ubranka czy zestawy do karmienia.

Ubranka dla lalek Miniland

Lalka powinna być zawsze pięknie ubrana! Jest to możliwe dzięki serii ubranek Lillitoy, w których każda lalka Miniland będzie się doskonale prezentować. Muślinowe kombinezony, spodenki, sukienki, zestawy pieluszek zachwycają nie tylko pięknym wykonaniem, ale również przepiękną kolorystyką. To idealny dodatek do zabawy z pachnącym bobasem!

Dzięki zastosowaniu certyfikowanego delikatnego muślinu bawełnianego typu double gauze materiał jest całkowicie bezpieczny dla małego dziecka. Ubranka dla lalek z muślinu łatwo się pierze, ręcznie lub w pralce na najniższej temperaturze. Obecność dodatkowych elementów w zestawie z lalką sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej wciągająca i przypomina opiekę nad prawdziwym dzieckiem. W ten sposób możesz zainwestować w rozwój zdolności manualnych i motorycznych swojego malucha. Niech lala zawsze będzie pięknie ubrana!

Ważne: Lalki i dedykowane do nich ubranka występują w trzech rozmiarach: 21, 32 i 38 cm.

Zabawki Eco Friendly

Miniland to także zabawki Eco Friendly, które wspierają m.in. aktywność, logiczne myślenie i rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Zabawki projektowane są w Hiszpanii, pakowane w estetyczne i ekologiczne opakowania z recyklingu. W naszej ofercie znalazły się takie zabawki Miniland, jak drewniane układanki, piłeczki sensoryczne czy zestawy dla małych konstruktorów. Chętnie bawią się nimi nie tylko chłopcy, ale też dziewczynki. Posiadamy propozycje dla dzieci w różnym wieku: proste książeczki i nawlekanki, ale też bardziej skomplikowane zabawki wymagające pewnej sprawności motorycznej i logicznego myślenia. Każdy rodzic znajdzie tutaj coś dla swojej pociechy.

Zabawka Miniland to idealny pomysł na prezent, ponieważ nie tylko dostarcza rozrywki, ale też wspomaga rozwój oraz oswaja z istniejącymi między ludźmi różnicami. Koniecznie sprawdź, jakie propozycje tej marki znalazły się w naszej ofercie!

Miniland: lalki, które uczą tolerancji

Kiedyś wszystkie lalki wyglądały podobnie, były perfekcyjne i wpisywały się w uniwersalne kanony piękna. Lalki Miniland są inne: od najmłodszych lat przyzwyczajają dziecko do różnorodności. Jest tutaj miejsce na różne rasy i kraje pochodzenia: lalki mają różne kolory skóry, oczu, włosów, niektóre mają krótkie fryzury, inne bujne loki. Nauka tolerancji i otwartości na drugiego człowieka, to jedna z najważniejszych wartości marki Miniland. Lalka jest dostępna również w wersji z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi: niektóre laleczki mają okulary czy implanty ślimakowe. Dla niektórych dzieci może to być sposób na akceptację samych siebie, a dla innych – prosta metoda na oswojenie się z różnorodnością.

Sensoryczne zabawki Miniland

W ofercie marki nie znalazła się wyłącznie lalka Miniland: dostępne są też zabawki sensoryczne, edukacyjne i przytulanki. Znajdziesz tutaj między innymi uroczego stworka, dzięki któremu Twoja pociecha lepiej pozna swoje emocje. Posiadamy również miękkie sensoryczne książeczki, kolorowe rafy, składające się z elementów o różnych strukturach czy układanki wspierające rozwój motoryki małej. W ofercie marki Miniland znajdziesz wymarzone prezenty dla dzieci w każdym wieku.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-17 z 17 pozycji