Jeździki

Dla każdego dziecka uwielbiającego ruch, czyli właściwie dla wszystkich maluchów, które tylko nauczyły się chodzić - polecamy jeździki dla dzieci. Przygotowaliśmy kilka perełek, które zdecydowanie wyróżniają się w branży zabawek rozwijających umiejętności ruchowe. Dobry jeździk dla dzieci to nie tylko rewelacyjna zabawa, ale też trening utrzymywania równowagi, wsiadania i zsiadania oraz przemieszczania się w konkretnym kierunku.

Najlepszy jeździk na roczek

Polecamy produkty cieszące się największą popularnością:

- jeździk Wheely Bug, czyli rozkoszne zwierzaki i owady, na których maluszki mogą rozwijać pierwsze umiejętności motoryczne i to w bardzo bezpiecznych warunkach, bo każdy jeździk Wheely Bug ma opływowe kształty i stabilną konstrukcję;

- skoczek B.Toys - sprężysta zabawka do wesołych harców, w postaci przeróżnych zwierzątek, z wygodnymi uchwytami pomagającymi utrzymać się na skoczku.

Gorąco polecamy jeździk jako pomysł na prezent na urodziny czy inną ważną okazję. Na pewno każdy z naszych jeździków dla dzieci sprawi niesamowitą radość!

Jeździk-zwierzątko Wheely Bug

Idealną propozycją dla rocznego dziecka jest uroczy jeździk-zwierzątko. Produkt marki Wheely Bug posłuży maluchowi do trzeciego roku życia, wciąż wspomagając rozwój motoryczny, a jednocześnie - dostarczając świetnej zabawy. Jeździki-zwierzątka pozwalają nie tylko na ruch przód-tył, ale również na boki, a nawet wokół własnej osi. Są dostępne w kształcie wielu lubianych przez najmłodszych zwierzątek np. biedronki, jednorożca czy pszczółki, dlatego z pewnością znajdziesz wersję, która stanie się nowym najlepszym przyjacielem Twojego malucha.

Jeździk-skoczek B.Toys

Dla dziecka, które ukończyło już 18 miesięcy, świetną zabawką będzie wyjątkowy jeździk B.Toys. Nadmuchiwany, sprężysty skoczek pozwala maluchom rozładowywać nadmiar energii, a jednocześnie wspomaga rozwój motoryczny oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Nie musisz obawiać się, że Twoja pociecha spadnie z jeździka, ponieważ posiada wygodne rączki w kształcie pszczelich czułków, zapewniające stabilny chwyt.

Jeździk na roczek pozwala maluchowi doskonalić umiejętność poruszania się, a w tym samym momencie świetnie się bawić. Zacznij przyzwyczajać swoją pociechę do ruchu od najmłodszych lat i postaw na radosny, kolorowy jeździk!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-3 z 3 pozycji