Książeczki dla niemowląt

Do sięgania po książeczki dla niemowląt warto zachęcać dzieci już od pierwszych tygodni życia. To najlepszy sposób, aby rozwijać wyobraźnię, budować ciekawość świata oraz proponować maluchowi alternatywę dla spędzania czasu przed ekranem telewizora lub smartfona. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty pierwszych książeczek dla dzieci.

Książeczki edukacyjne dla niemowląt

Pierwsze książeczki dla niemowląt przyciągają ich uwagę przede wszystkim swoim wyglądem. Dla kilkumiesięcznego dziecka już samo oglądanie obrazków czy przewracanie stron jest wystarczająco stymulujące, aby podtrzymać jego zainteresowanie. Pierwsze książeczki dla dzieci przede wszystkim oswajają najmłodszych z codziennymi czynnościami, dzięki czemu pozwalają im lepiej zrozumieć otoczenie oraz rozbudzają ciekawość i chęć zdobywania nowych umiejętności. 

Nieustannie rozbudowujemy nasz dział książek dla niemowląt. Zaopatrujemy go w tytuły aktywizujące i rozwijające dzieci, pomagające maluszkom zrozumieć swoje emocje i sytuacje, które naturalnie pojawiają się w pierwszych latach życia każdego małego człowieka. Nasze książeczki dla niemowląt to również urocze historie, które po prostu zapewniają rozrywkę dzieciom i rodzicom. Nie musisz już samodzielnie wymyślać opowieści na dobranoc - w naszej ofercie znajdziesz wiele wciągających historii, które z pewnością przyciągną uwagę Twojego dziecka.

Aktywizujące książeczki edukacyjne

W pierwszych miesiącach życia bardzo ważną rolę odgrywa aktywizacja dziecka, czyli zachęcanie go do odkrywania otaczającej rzeczywistości. Ważną częścią naszej oferty są więc aktywizujące książeczki edukacyjne dla niemowląt, które pomagają rozwijać wzrok, wrażliwość dotykową, ciekawość poznawczą, a także spostrzegawczość. Prawdziwym hitem w naszej ofercie są produkty marki Little Dutch. Każdemu maluchowi polecamy książeczki edukacyjne, które jednocześnie przypominają przytulanki. Przyjazne zwierzątka zachęcają maluszka do poznawania morskich stworzeń, a dodatkowo dziecko oswaja się z różnymi kształtami i kolorami. Z takiego prezentu ucieszy się każde niemowlę, a rodzice z pewnością docenią walory edukacyjne zabawki. Posiadamy również kontrastowe książeczki edukacyjne dla dzieci, które wyróżniają się prostymi ilustracjami w zdecydowanych kolorach. Wyobraźnię warto rozwijać od najmłodszych lat, a takie zabawki są na to najlepszym sposobem.

Pierwsze książeczki dla niemowląt tworzone są tak, że służą nie tylko do typowego czytania - samo oglądanie obrazków czy przekładanie książeczki z ręki do ręki jest bardzo przyjemną formą zdobywania nowych umiejętności. Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki przez zabawę!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-16 z 16 pozycji