Hulajnogi, Rowerki i Inne Pojazdy

Ogromna popularność Internetu i telewizji sprawia, że dzieci mają coraz mniej ruchu. Dostępne w naszym sklepie hulajnogi, rowerki biegowe i jeździki mogą jednak skutecznie zachęcić najmłodszych do bardziej aktywnego spędzania czasu.

Najlepszy jeździk dla dziecka

Wychodzimy z założenia, że zabawki powinny być atrakcyjne dla maluchów, a jednocześnie wspierać ich rozwój. Dostępne w naszej ofercie jeździki są pomocne podczas nauki chodzenia. Mogą ich używać już dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia. Odpychanie się nogami lub chodzenie z pomocą, zamontowanego w zabawce uchwytu, zachęca do prób samodzielnego przemieszczania. W okolicach drugiego roku życia, można też zdecydować się na rowerek biegowy. Jego używanie rozwija koordynację i przygotowuje do jazdy na prawdziwym rowerze.

Bezpieczne hulajnogi dla dzieci

Jeśli Twoja pociecha ma powyżej 3 lat, możesz zainteresować się kupnem hulajnogi. W naszym sklepie dostępne są również kaski i ochraniacze, które zapewnią dziecku bezpieczeństwo. Jazda na hulajnodze rozwija koordynację ruchową i zmysł równowagi.

O rozwój motoryczny dziecka powinniśmy dbać od pierwszych lat życia. Warto więc zainwestować w zabawki, które zachęcają najmłodszych do ruchu.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-11 z 11 pozycji