PROMOCJA

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Filtruj

Zabawki szumiące Jest 25 produktów.

Szumiące misie

Przedstawiamy genialnych kandydatów na pierwsze i najbardziej ulubione maskotki. Znane większości rodziców pod wdzięcznym określeniem szumisie. Są nie tylko miłe w dotyku, mają przyjazną formę słodkich misiów, zawieszek do wózka lub łóżeczka, czy zwierzaków przytulanek. Znajdziesz je w naszym sklepie pod różną postacią, ale wszystkie łączy jedno - wyjątkowe wnętrze, dzięki któremu szumisie kochają i rodzice, i dzieci. Szumiące misie wydają dźwięki, charakterystyczny biały szum lub delikatne kołysanki, a to pomaga maluszkom wyciszyć się i zasnąć. Oto, co w niniejszej kategorii cieszy się szczególną popularnością:

Miś Szumiś Wishbear

Prekursor wśród szumiących misiów. Dostępny z sensorem wykrywania płaczu, który powoduje ponowne włączenie szumu, gdy dziecko przebudzi się i zacznie płakać.

Szumiś Mia i Szumiś Lena

Czyli mama i córeczka z uroczej szumisiowej rodziny, dla której producent stworzył innowacyjną aplikację do zarządzania głośnością dźwięku, rodzajem szumu, sensorem snu.

Sprawdź nasze sposoby na dobry sen maluszka! Zapraszamy do zakupów, tym bardziej, że często kategorię Szumisie obejmujemy atrakcyjną promocją cenową.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów