Zabawki szumiące

Przedstawiamy genialnych kandydatów na pierwszą maskotkę dla maluszka: znane większości rodziców misie szumisie. Są miłe w dotyku, dlatego dzieci uwielbiają się do nich przytulać. Mają przyjazną formę słodkich misiów, zawieszek do wózka lub łóżeczka oraz zwierzaków przytulanek.

Szumiące misie

Szumisie łączy jednak jedna cecha, która jest wspólna dla wszystkich zabawek tego rodzaju. W brzuszku misia ukryty jest głośnik. Szumiące misie śpiewają kołysanki lub wydają inne uspokajające dźwięki takie, jak biały i różowy szum lub odgłosy z brzucha ciężarnej kobiety. Dzięki temu, maluszki szybko się wyciszają i zasypiają. Wiele zabawek z tej serii jest prawdziwym hitem wśród naszych klientów.

Miś Szumiś Whisbear

Whisbear to polska marka, która jest prawdziwym prekursorem wśród producentów szumiących misiów. Inspiracją do stworzenia zabawki było doświadczenie właścicielek marki, które miały problem z usypianiem swoich dzieci. W naszej ofercie dostępny jest szumiący miś z sensorem płaczu, który ponownie włącza szum, gdy dziecko przebudzi się i zacznie płakać.

Rodzina Szumisiów

Posiadamy również urocze zestawy szumiących misiów różnej wielkości. W naszej ofercie znalazła się rodzina Bystrzaków i Słodziaków. Zabawki są wyposażone w czujnik snu. Dzięki aplikacji, stworzonej przez producenta, na smartfonie rodzica pojawia się informacja, gdy dziecko się budzi. Mama i tata mogą więc z łatwością ponownie włączyć szum oraz zmieniać jego rodzaj i głośność.

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom spokojny sen, do zapoznania się z naszą ofertą misiów szumisiów. Taką zabawkę pokochają nie tylko mama i tata, ale przede wszystkim maluszek.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-1 z 1 pozycji