Do jedzenia

Śniadaniówki dla dzieci, termosy na jedzenie - akcesoria do jedzenia

Każdy kto ma w domu małe dziecko wie, że jest jedna rzecz, którą trzeba mieć przy sobie zawsze - jedzenie! Dlatego stworzyliśmy kategorię produktów, gdzie rodzic czy opiekun wszystko, co potrzebne do bezpiecznego i wygodnego transportu, a także serwowania jedzenia dla dzieci małych i starszych. Dostarczamy wyjątkowych akcesoriów przydatnych do jedzenia poza domem - w szkole, na wycieczce, w trakcie spaceru do parku czy w każdej małej i dłuższej podróży.

Przygotowaliśmy śniadaniówki dla dzieci, termosy na jedzenie, termiczne torby śniadaniowe dla dzieci. Wszystko bezpieczne dla dzieci, pociągające wizualnie i po prostu rozkoszne! Do takich akcesoriów aż chce się pakować zdrowe jedzenie, by móc skorzystać z niego w dowolnym momencie. Dla rodziców to pewność, że dzieci mają przy sobie coś co lubią.

Natomiast dla dzieci to fajna zabawa - możliwość sięgnięcia w każdej chwili po własną śniadaniówkę, a w niej pyszną przekąskę.

Termosy na jedzenie b.box i śniadaniówka b.box, czyli must have w podróży

Zapraszamy do zapoznania się z całą zawartością kategorii, a poniżej wskazujemy kilka absolutnych hitów:

- termosy na jedzenie b.box - raz na zawsze rozwiązują sprawę temperatury jedzenia dla dziecka, szczególnie problematyczną poza domem. Sprawdzają się do potraw na ciepło, które można spokojnie przygotować w domu i zapakować na wynos. Przydatne są również, gdy chodzi o przechowanie przekąski na zimno - np. z jogurtem. W każdym przypadku jedzenie zachowa swoją jakość i pożądaną temperaturę. Termos na jedzenie b.box jest wygodny w użyciu dla dziecka, ma nawet silikonowy widelczyk-łyżeczkę, który na pewno się nie zgubi i będzie wygodny do samodzielnego stosowania przez dziecko.

- śniadaniówki dla dzieci - w bardzo atrakcyjnym wydaniu. Wiele dzieci zjada tylko to, co jest atrakcyjnie podane, dlatego przygotowanie jedzenia i zapakowanie go do pięknej śniadaniówki dla dzieci na pewno zwiększy szanse na spożycie posiłku. Nasza propozycja to produkty dostosowane do pomieszczenia zróżnicowanego posiłu i przechowania go w jak najlepszym stanie, aż do spożycia. Dzieci uwielbiają ich kolorowe wzory i wygodne uchwyty, rodzice natomiast cenią praktyczność, czyli łatwe czyszczenie i pojemność. Śniadaniówka b.box to również ułatwienie przy przygotowaniu zbilansowanego i zróżnicowanego posiłku na wynos.

Dzięki naszym akcesoriom do jedzenia dla dzieci każdy posiłek smakuje bardziej. Dzieci mają większa ochotę na jedzenie, gdy samodzielnie przyniosą je np. do szkoły i mogą rozpakować np. z atrakcyjnej wizualnie termicznej torby śniadaniowej. Zapraszamy do zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-7 z 7 pozycji