Smoczki i akcesoria

Przedstawiamy ofertę smoczków i dopasowanych do nich akcesoriów. To produkty, które nieodzownie kojarzą się ze wczesnym dzieciństwem. Posiadamy smoczki, które nie tylko uspokajają, ale też pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Szczególnie polecamy smoczek Bibs, stworzony we współpracy z neonatologami.

Smoczki i zawieszki do smoczków

Nowoczesne smoczki są tak zaprojektowane i wykonane, że oferują dzieciom wiele dobrego, a rodzicom zapewniają spokój o bezpieczeństwo dziecka. Przygotowaliśmy zróżnicowany asortyment pochodzący od uznanych producentów, tworzących w oparciu o innowacyjne pomysły, bezpieczne materiały i międzynarodowe, wyśrubowane normy obowiązujące produkty dla dzieci. Poniżej mały skrót tego, co znajduje się w niniejszej kategorii i zyskało największe uznanie rodziców.

Smoczki uspokajające Bibs

Smoczki Bibs powstają z naturalnego kauczuku. W serii produktów Bibs, smoczek musi zapewniać przede wszystkim bezpieczeństwo, stąd jego ergonomiczna budowa. Smoczek uspokajający Bibs doskonale sprawdzi się w stresujących sytuacjach. Jest dostępny w kilku rozmiarach, dlatego z pewnością znajdziesz najlepszy produkt dla Twojego dziecka. Smoczek Bibs S jest bezpieczny już od pierwszego dnia życia. Starszym niemowlętom ok. piątego miesiąca polecamy większy smoczek Bibs M.

Smoczki anatomiczne Natursutten

Anatomiczne smoczki Natursutten są naturalne, rozciągliwe i elastyczne. Produkt powstał dla pełnego komfortu najmłodszych. Wyjątkowa konstrukcja zapewnia maluchowi poczucie bezpieczeństwa, ponieważ tarcza delikatnie dotyka jego noska. Wykonany z czystego kauczuku smoczek Natursutten jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości, dzięki czemu nie pojawiają się problemy z zachowaniem higieny.

Designerskie smoczki Elodie Details

Smoczki Elodie Details to małe dzieła współczesnego designu. Uspokajają dziecko, a jednocześnie wyróżniają się ciekawym, nowoczesnym wzornictwem. Taki smoczek jest doskonałym pomysłem na prezent dla młodych rodziców. W ofercie posiadamy również zawieszki do smoczków, dlatego możesz stworzyć świetnie dopasowany zestaw.

Smoczek Bibs, Natursutten czy innej marki - u nas znajdziesz szeroki wybór produktów, które skutecznie uspokoją Twoje dziecko. Życzymy udanych zakupów!

 

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-7 z 7 pozycji